Konspirační teorie s Jesse Venturou

• Česko Konspirační teorie (viac)

Bývalý americký guvernér Jesse Ventura a jeho tým vyšetřují a prověřují nejděsivější a nejtajemnější konspirační teorie, které se kdy rozšířily. Studují důkazy, konzultují s experty a vyslýchají svědky, aby se dozvěděli co nejvíce o fenoménech, jako je zavraždění J. F. Kennedyho, Oblast 51, globální oteplování a možný komplot, jak se zmocnit veškeré pitné vody v USA. Jesse Ventura tvrdí, že je jeho životním cílem dokázat, že je v těchto teoriích mnohem více pravdy, než si myslíme. (TV Prima)

Segrestor

Jesse Ventura, ten borec s roťákem v Predatorovi, zde rozjíždí poměrně zajímavou a napínavou reality show, kde rozplétá různé konspirační teorie. Dělá to takovým způsobem, že si jeden hned doma u televize trochu zapochybuje. Osobně tyhle všechny teorie hrdě odmítám, ale ve skrytu duše jim tak nějak žďabínek podléhám. Možná proto považuji tenhle projekt za skvělej. ()

Nach odpad!

Série, která mi velice připomíná (v moderním kabátě) komunistické propagandistické filmy z počátku 50. let. Kupříkladu proces s čihošťským farářem Toufarem. V něm také ukazovali zlo, které nás chce zničit (církev) pocházející od západu. Stejnou metodiku, ale v jiném kabátě je něco podobného i tento pořad. Zlo je zde málokdy jmenováno, a pokud ano, jde vždy o nadnárodní korporace, nebo významné oligarchy. Prostě pořad, kterému nevěřím ani nos mezi očima. Deset procent za dabing. Viděny pouze dva díly, na více jsem neměl žaludek. 10% ()

Tetsuo odpad!

Už jenom to, že podobný pořad mohl vzniknout a být vysílán v televizích po celém světě, je dobrým důkazem toho, že konspirační teorie jsou nesmysly, respektive případy slabého kritického myšlení. (Tedy způsob, jakým o společnosti uvažují lidé, kteří by rádi byli kritičtí, ale chybí jim vzdělání, neumějí moc myslet a celkově pracovat s informacemi.) ________________ Nyní jsme už ve fázi, kdy se konspirační teorie stávají součástí mainstremu. Je to vlastně fajn, protože postupně slábne jejich síla a přesvědčivost. _____________________ Samotný pořad s Jesse Venturou je hloupoučká komeční záležitost plná laciného strašení, kde se kvůli banálním věcem, které si vygooglujete během dvou vteřin a během dalších dvou najdete i jejich vyvrácení, musí ustavičně někam cestovat letadlem a chodit na "tajné schůzky". Chvílemi je to tak komické, že se z toho stává parodie sebe sama. Předstírat, že PRÁVĚ TEĎ odhaluju něco, co si magoři po internetu posílají už léta, je hodně pod úroveň, a ukazuje to přesně, na jak pitomé publikum pořad míří. ()

Marze

Shlédl jsem skoro všechny díly. Nejpravděpodobněji vypadá známá Oblast 51, kde militantní Američané vyrábí nové zbraňové systémy (naštěstí atomovou bombu nebo neutronovou žádný druhý agresivní Hitler nepřebije). Konec světa v roce 2012 kvůli narušení geomagnetického pole země či slunečních erupcí se nenaplnilo, ale tato hrozba tu stále je spolu se srážkami s meteority, výbuchy stratovulkánů apod. Takže podzemní úkryty se hodí každému. Čipování lidí je stále reálnější téma. Ropná havárie za účelem obsazení pobřeží vypadá dětstky. Celkově jsem čekal zábavné konspirační teorie jako byl y před americkými volbami "Donald Trump pojídá děti", nebo před očkováním proti Covidu 19 v době světové pandemie, že očkování způsobuje pedofilii apod. Na konspiraci o 11.září, že si ji objednala americká vláda, aby mohla osekat svobody ústavy a útočit na ropné země je zajímavá ztráta všech čtyř černých skřínek z letadel a nalezení stop střelného prachu v zřícených budovách. Goldman Sachs banka snad už ani není konspirace a díl o tajné americké laboratoři na zkoumání zvířecích nemocí, které se mohou přenášet na člověka a existence 1200 biologických laboratoří po celém světě je děsivé. "Toho se bojíme všichni, kdyby viry utekly z laboratoře a způsobily světovou pandemii". A tak se asi stalo s covidem 19. Je náhoda, že stejný koronavirus , jaký se rozšířil po celém světě by stejný týden jako se poprvé objevil na čínském tržišti byl v netopýrech zkoumán v laboratoři jen pár set metrů od tohoto tržiště? ()

Venous666

Raději shlédnu toho dle rádoby frajera , než poslouchat neustále kecy o tom, že je všechno v pořádku, že se nemáme čeho bát a že státní organizace jednou ve prospěch občane a ne sebe. Ano je sice pravda, že během pár veřin vám sdělí googl vícero informací než pan Ventura, ale proč mu nedát šanci a podívat se na tu jinýma očima , než nám dává dnešní společnost ()