Skús ma rozosmiať

• Česko Zkus mě rozesmát (viac)

Danny Macabee (Adam Sandler) nosí falošný snubný prsteň preto, aby mohol získavať ženy a pritom nikdy nenadviazať ozajstný vzťah. Keď však stretne ženu svojich snov (Brooklyn Decker), nastanú problémy a Danny musí rýchlo zinscenovať falošný rozvod. Zaplatí svojej dlhoročnej asistentke Katherine (Jennifer Aniston) a jej deťom, aby vystupovali ako jeho budúca exrodina. Po jednom klamstve nasleduje ďalšie, až sa všetci ocitnú na rodinnom výlete na Havaji, kde sa každý z nich snaží hrať svoj vymyslený príbeh, pokiaľ sa sen nepremení v nočnú moru. (TV Markíza)

NinadeL

První hodinka je nesnesitelná záležitost, ale když se ten celý chaos přesune na Havaj a objeví se Nicole Kidman, začne to celé dávat smysl, vtipy jsou najednou jako mávnutím proutku vtipné a zbytečné postavy se stávají okrajovými. Takže pokud ustojíte soutěž v hula hula, věřte, že nebudete vědět kam s očima, protože světe div se, ale Nicole a Jennifer Aniston jsou atraktivnější než kdy dřív a přítomnost nějaké trapné krásky z obálky Sports Illustrated v malé roli je fakt nemůže rozházet. Go Girls. ()

Eliott

Mám moc rád filmy, kdy hlavní náplní je pavučina lží s níž postupně vzniká naprostý chaos a nepravdy se na sebe lepí, až se v tom nakonec ztrácí i samotní herci. Zde tedy v parádním provedení rodinné komedie, kdy hlavní hvězdou byla bezkonkurenční Jennifer Aniston, což však pro mě nebylo žádným překvapením. O to se postaral Adam Sandler ve formě svého hereckého výkonu. Netajím se, že herce příliš nemusím a ve většině filmů mi příjde spíše nesympatický a často i zoufale trapný. To však neplatí pro toto dílo a já si jeho roli v příběhu skutečně užíval a dokonce mu i fandil. Musím si však opět rýpnout. Je mi jasné, že to není chyba nikoho na čsfd, ale který polointeligent překládá názvy filmů? Setkávám se s tím neustále a nejpatrnější je to v případě hororů, ale nejenže Zkus mě rozesmát není trefný a dobře zapamatovatelný název, ale hlavně neodpovídá obsahu filmu a ani přesnému překladu! :D 77% ()

Hild

Přiznám se, že filmy Adama Sandlera moc nevyhledávám, ale tohle bylo vcelku příjemné. Celé dvě hodiny mi rychle uběhly, párkrát jsem se i zasmála. Bohužel opět se film nevyhnul několika trapným momentům a klišé. Pokud ale hledáte oddechový film na večer, na který byste se chtěli podívat se svou drahou polovičkou, tak Zkus mě rozesmát určitě není špatná volba. Už jen kvůli sympatické hlavní dvojici, kterým to spolu opravdu seklo. ()

Segrestor

Adam Sandler a Jennifer Aniston rozjíždí komedii, kde vás zkusí spíš trochu nudit než vysloveně rozesmát. Na druhou stranu, když pomineme skutečnost, že je od začátku jasné, jak to celé asi dopadne a že Adam Sandler už jiný nebude a Jennifer opět hraje Rachel z Přátel, dostaneme rodinný film, který neurazí a dá se vydržet i přes některé nešvary. Sandler jako starý proutník, se náhle nečekaně zamiluje do krásné dívky (doposud nepříliš známá Brooklyn Decker), ale jak to tak bývá, jedna lež se lepí na druhou a Sandler se do toho tak zamotá, že musí přizvat svou asistentku Jennifer Aniston, která má za úkol předstírat jeho manželku. Komplikace na sebe nedají dlouho čekat a vše tak nějak slušně a lehce vesele míří k jasnému konci. Velký prostor v tomto filmu mají dvě děti, které jsou chvílemi vtipnější, než jejich dospělí kolegové. Film má i jednu svou TOP scénu a to scénu, kdy Nick Swardson A.K.A. bratranec Eddie A.K.A. Dolph Lungren zachraňuje život ovci, kdesi v havajském vnitrozemí. Scéna je jak vytržená z jiného filmu, ale je nejvtipnější. Film navíc docela oživila Nicole Kidman, která s uvěřitelnou lehkostí ukázala, že umí zahrát i nebetyčnou pindu. Vysloveně komedie roku 2011 to asi nebude, ale jako příjemné osvěžení v horkém letním dni funguje. ()

Pepinec

Připadal jsem si jako malej rozmazlenej spratek, kterej má v jedný ruce lízátko se žvejkačkou a aby mu to náhodou nebylo málo, vrazej mu do druhý pazoury čokoládu z nejdražšího regálu. Aneb Jennifer a Brooklyn jako připomínka toho, že jestli i tyhle dvě baby podle bájných pověstí stvořil Bůh, měl by mu někdo postavit sochu. Třeba když slečna Chodímsicestenistamaalebalonymámspíšnafotbal vylejzala z moře ve žluťoučkejch bikinkách, sjel mi samým úžasem zadek z křesla. To by samo o sobě nic nebylo, kdyby ovšem to moje křeslo nebylo na kolečkách, pročež můžu hrdě prohlásit, že mě Brooklyn Decker složila k zemi. Naštěstí jsem se poučil a zbytek filmu dokoukal z postele, takže promenáda v podání Jennifer měla za následek už jen to, že jsem začal stlát místo vedle sebe. Na objektivitu vám kašlu, já viděl krásu, slyšel humor a cítil pohodu, čili nemám zapotřebí dávat najevo pohoršení nad tím, že mě pobavila americká romantická komedie, se Sandlerem k tomu. ()

• Ještě v době, kdy se k hereckému obsazení připojila Nicole Kidman (Devlin), byl název snímku "Pretend Wife". Až o pár týdnů později byl změněn na finální Just Go with It. (Taninaca)