One Man Show

(relácia)

Tohle je ta největší SHOW na českém internetu! Nic podobného tady nikdy nebylo. Internetový diktátor Kazma Kazmitch společně se svou bandou zlosynů dobývá svět. (Stream.cz)

Jara.Cimrman.jr

"Strach a prachy jsme nikdy neměli." 1. generace Kazmových vylomenin mě takřka vůbec nezaujala, ale ta druhá, to je jiné kafe. Moc jsem se bavil a moc bych chtěl s Jimem ustřelit hlavu Lucii Výborné, sundat kalhoty Justinovi Bieberovi, močit do brusle Pavla Dacjuka či režírovat Prostřeno. Jen tak dál, tedy dokud Kazmu někdo nezavře. Moc bych mu to přál, aby měl nějakou výzvu. ()

Tribe

První generace One Man Show byla průměrná talk-show, na kterou jsem se sem tam koukl... ale druhá generace, která započala Katy Perry, a následně pokračovala mega podvodem s falešným Jimem Carreym na Českých lvech? Geniální! Yes Man? Geniální! Jestli to takhle bude pokračovat dál, tak se máme na co těšit. ()

kulyk odpad!

Hurá! Konečně mám pocit, že jsem nahmátl něco ze samého dna bulvární žumpy. Ještě s prsty od hoven se o to musím podělit, přátelé. Upřímně jsem doufal, že nikdo nepředčí onen Novotného výškrab, ovšem tento Kazma - to je ještě větší kláda. S neskutečně sympatickým výzorem albínského vítěze soutěže o biggest krypla skotačí před webkou a vypouští z úst slova. Slova, která dokáže zcela nečekaně poskládat i do vět. Protějšek mu činí kdejaká parazitická celebritní hnida, jsoucí v tak mizerné finanční situaci, že hledá diváckou podporu i na takovéto platformě. Tak si tak vzájemně hladí podvyživená ega někde ve sklepě, jsou u toho vtipní jak leukémie a vytváří novou generaci jedinců, zapsaných na mé černé listině. Za což bych hlavnímu protagonistovi velice rád poděkoval. Nejlépe brokovnicí. ()

Aragorn

Show je celkem zábavná, bohužel v posledních letech už klesá její kvalita. Kazmovy zřejmě došly ty nejlepší nápady, možná by bylo nejlepší, kdyby show skončila, aby si nepokazila svou pověst. Dalším problémem show je, že to má vypadat reálně. Bohužel se tomu opravdu těžko věří, když se v jednom z posledních dílů setká Kazma s papežem díky tomu, že je influencer. Papeži Františkovi však nezáleží na tom, kdo má kolik sledujících na instagramu nebo to, kdo je jak slavný a kolik má peněz. Papež František dbá na úplně jiné hodnoty. ()

Wbcko

Bohužel to jde s One man show z kopce a to hlavně od doby, kdy ze sebe Kazmitch dělá prodejnou děvku, vystupující kdekoli kde dostane zaplaceno a působící mediální humbuk jen pro zvýšení své popularity (ikdyž v případě kauzy Rytmus bych mluvil spíše o zviditelnění). V posledních dílech to vypadá, že si moderátor dává až příliš velký pozor na to, aby si z hostů neudělal takovou legraci, že by to mohlo být vtipné (Paroubek), na to aby nepřekročil nějakou hranici a když už to vypadá, že by konečně mohl vyjde z toho takový paskvil jako v případě Rytmuse. Za to velký palec dolů, díl se Šmajdou (ať je to kdo je to) se zdál být perlou, v konečném výsledků jí bohužel není. Kazma nový Leoš Mareš? Uvidíme... ()

• Pořad se natáčel v bývalé střižně ve sklepě na Vinohradech. (janekrubes)