Děj je zasazen do alternativní verze světa, kde kromě lidí žije i spousta dalších tvorů i netvorů všeho druhu. Sociální pracovník Mark Lilly, hlavní postava seriálu, žije v New Yorku a pracuje v Oddělení integrace, kde se stará o všechny, kdo chtějí získat americké občanství. Jeho kanceláří denně prochází zástupy upírů, mořských panen, jednorožců, robotů a dalších kreatur, které tvůrci sesbírali z žánrů hororu, fantasy i sci-fi nebo si je prostě vymysleli. Se směsí černého, sarkastického, cynického a taky trochu vulgárního humoru pak můžeme sledovat, jak se vede průměrnému obyvateli Manhattanu, jehož spolubydlícím je zombie, spolupracovníkem čaroděj a přítelkyní démonka. (MartinNDL)

Euchrid

Prvnotní nadšení propuklo a prvních 6 dílu jsem skoukl skoro i bez pauzy na dýchání. Pak už malinko opadlo, ale pořád je to kvalitka. Fórků, horrorových a různě fantaskně filmových odkazů vod jsou tu mraky a je občas tak těžké je všechny sledovat, že by pomohlo trochu zvolnit tempo..Navíc je škoda že se humor trochu moc zaměřuje na převracení všech žánrových klišé a slavných filmových scén, které pak po čase působí trochu stereotypně. O to víc pak vyniknou přirozeně vtipné a nepřevzaté postavy jako Randall a Leonard-ten vede. Ale pole působnosti mají autoří s takovou premisou světa skoro neomezené a doufám že první serií to ani zdaleka nekončí! ()

hero_bk

Já nepopírám, že jsem se smál, ale je mě ze sebe samotnýho na blití, že se vůbec můžu něčemu takovýmu smát. Po pátým díle to vzdávám, protože to už na mně bylo moc. Zápletka není špatná, kdyby to nebyl samej sex, krev, blití, hnis... jo, je špatná. Jedna hvězdička je za to, že jsem se tomu fakt semtam smál. ()

Gismo.kv

Tak tohle je naprostá uchylárna, první dva díly nic moc, pomalu jsem se do toho dostával, ale pak se to rozjelo. Co díl, to bomba, prostě svět, ve kterém je možné všechno a hlavně něco uplně nového. Je škoda, že je zatím tolik málo dílu, Ugly Americans má v sobě velký potencionál. Díl, ve kterém se městem šířila nemoc Larryho Kinga, když všichni dostávali jeho podobu, mě fakt dostal :D ()

BigDeal

Seriál Ugly Americans má neskutočný potenciál, pretože sa u neho môže vyskytnúť prakticky akákoľvek postava (ale naozaj akákoľvek- napr. vznášajúci sa mozog). Tento zatiaľ nebol plne využitý (sranda nastáva väčšinou len pri zombiekoch), ale zato oceňujem štýl rozprávania a (spočiatku nesympatickú) animáciu, ktorej sa z času na čas podarí vystrúhať aj nejaký cool komixový záber. ()

nerow

1. série - Hned po odvysílání prvních 7 dílů mi Ugly Americans nesmírně přirostl k srdci. A pak čekalo nesmírně dlouhé čekání na pokračování série. Mezitím, jsem nakoukal prvních 7 episod alespoň 10x a seriál jsem si oblíbil ještě víc. Dokonce si u mě našel místo v TOP10. Všechno díky skvělému prostředí a do něj zasazených stvůr a humoru, který se s ničím nepáře. Na seriálu je ze všeho nejlepší postava Leonarda. Stále žasnu, jak tvůrci dokázali vytvořit tak něco geniálního. Rozhodně ostatní hlavní postavy nezaostávají a všechny jsem si naprosto oblíbil. Bohužel mě kolikrát mrzí, že hlavní kostra episody je vykonstruovaná na parodii na nějaký ten horror. Dost to nabývá dojmu, že bez těchto koster, by neměli scénáristi dost svých nápadů na utáhnutí celé episody. Tohle je prostě věc, co v mých očích sráží kvalitu lehce dolu. Jinak moudra, co vždy říká Mark na konci episody jsou naprosto úžasné a trefné a podkresleny skvělou melodií. 85% ()