Hledá se táta a máma

Réžia:

Jiří Mádle

Účinkujú:

Petr Machala

Seznamovací reality show vysílaná televizí Prima, jejímž cílem je pomoci osamělým najít životního partnera a jejich dětem chybějícího druhého rodiče. V pořadu se projeví láska, vášnivá vzplanutí, ale i peprné výměny názorů. (zdeny99)

Moud

Když tak úplně nepřistoupíte na pravidla hry, které si zjevně tento pořad vytyčil (jakože budeme něco mezi Ulicí a Poštou pro tebe), čeká Vás poměrně zajímavá a až bolestivě zábavná exkurze do nitra a hlavně na dno prostých zoufalých českých lidí. Říkám jo - obludně trapné, trapně obludné, ale v takové harmonii, že by se měl Sandler a Murphy stydět. Hodnotím pouze celou (opravdu celou - co jsem nestihl, kvapně jsem stahoval z netu) řadu druhou a první díly řady třetí. 6/10 ()

rawboy

Existuje nějaký seznamovací pořad, který by protagonistům dopomohl ke vztahu? Proč má někdo chuť nebo potřebu exhibovat před kamerou a dělat ze sebe kašpara před půlkou národa? Předešlé "seznamky" z primácké dílny mě minuly takže jsem nevěděl do čeho jdu, první díl byl pro mě pouhou kulisou. ale natolik mě to zaujalo, že jsem se na každý další vyloženě těšil. Ne že by to byl tak vytříbený pořad, ale pro tu totální ubohost některých učinkujících a myslím, že dramaturgie a střihači dosáhli toho co chtěli - namíchat z žumpy divácky atraktivní koktejl. ()

svobik

V podstatě naprosto otřesný konstrukt (navíc převzatý), v němž nějakých 20 postarších lidí uvažuje o sexu. Nemůžu si ale pomoct, takřka po celou dobu jsem měl sice chuť hodit ovladač po televizi, ovšem zároveň jsem nebyl schopný milou Primu ani vypnout. Něco mě na tom pořadu fascinuje, snad ta velmi trefná sonda zaměřující se na českou povahu jak ze sociologického, tak psychologického hlediska. Sonda, která je z dramaturgického hlediska nechtěná a které si všimne snad pouze člověk, který se o tyto obory zajímá. Zkrátka a dobře, svým způsobem zvráceně zajímavé. ()

castor

Nevím proč, ale když už tu televizi zapnu, tak u toho vydržím (vesměs) až do konce. Už jenom proto, že někdo dává na odiv svou omezenost prostřednictvím televizní obrazovky. Jednoznačně nejlepší jsou ty napudrované, nastrojené situace. Je to kouzelně přežvýkané pro malé mozečky, které doufají, že také jednou někoho najdou. Ideálně na bílém koni. ()

viperblade odpad!

Nevím, kde začít. Tahle show překračuje všechny hranice a hraje si na něco, čím není. Není vaší "poslední šancí na lásku", ale spíše "jedna z mála příležitostí, jak ze sebe udělat v TV naprostého idiota…" Upřímně lituju ty lidi, co tam šli s tím, že někoho opravdu najdou. A proč? Protože nenajdou. Jakmile se totiž vypne kamera a štáb přestane vytvářet ty "přirozené" situace, tak právě v tu chvíli lidé zjistí, že ten člověk je jiný, než za jakého se do této chvíle prezentoval. Fakt bych tam chtěl být (spíše, chtěl bych vidět), jak si ti dva skutečně rozumí. Ne pod dohledem kamery, protože to člověk prostě nikdy není přirozený, ale jakmile si myslí, že se nikdo nedívá, tak to se teprve dějí věci… Zkrátka a dobře koncept reality-show se seznamkou nikdy nemůže fungovat, protože to je stejná blbost, jako bych šel do VyVolených hledat skvělé kamarády… Sorry, ale přetvářka mě nikdy nebrala… 0 %. ()

• Anastázie Djačenko, jedna z uchazeček o Reného ve 4. řadě, jenž se s velkou dávkou eufemismu sebeprezentovala jako modelka, také účinkovala v několika filmech pro dospělé. (Nick321)
  • Máma 3. série Barbora Justýna Trávníčková nějaký čas po natáčení podlehla smrtelné nemoci. (Nick321)