Dlhoroční priatelia David Lackwood (Jason Bateman) a Mitch Planko (Ryan Reynolds) žijú každý úplne odlišným spôsobom života a občas sa im zdá, že by sa najradšej ocitli v koži toho druhého. Dave pracuje ako právnik, je ženatý, doma má tri malé deti a pre seba vôbec žiaden čas. Mitch je „béčkový“ herec, ktorý sa zaujíma o ženy a mení ich častejšie ako ponožky. Jedného dňa sa stretnú, poriadne opijú a potom spoločne močia do fontány v parku. V tej chvíli ich oboch napadne, že by chceli žiť život toho druhého. Náhle zahrmí, zhasnú sa svetlá a keď sa na druhý deň zobudia, zisťujú, že ich duše sa vymenili... (TV Markíza)

Jara.Cimrman.jr

Kdo by občas nezatoužil vyměnit svou bídnou existenci za život někoho, komu zdánlivě nic nechybí? Znám tedy osobně pár iluminátů, kteří o směně patrně nepřemýšlí, ale standardní závistivec by hravě dokázal ve svém okolí najít oběť, kterou by ouveksloval o pár životních výhod. V tomto snímků se tedy nejedná o cílenou výměnu penisů i s příslušenstvím, ale to na zábavě nic neubírá, na rozdíl od pár pokusů o vtip, které se pohybují v, pro tento snímek nijak zvlášť vhodné, oblasti výkalového humoru. ()

cukorek

V celku podarená komédia s erotickým nádychom, ktorá v istých momentoch naozaj vyčarila úsmev na mojej tvári. Hlavní hrdinovia sa výborne popasovali so svojimi úlohami no najviac zažiaril žensky pôvab u oboch herečiek (Olivia Wilde a Leslie Mann). Jednou z fráz, ktoré tam odzneli a ktorá mi najviac zarezonovala bol preklad matky svojej dcérke slovíčok humus a masturbovať - humus je pomazánka a masturbovať znamená ju natierať na chleba. 50% ()

3DD!3

Klasická mimotělní zkušenost s často až neuvěřitelně bizarním humorem překvapivě dobře odsýpá a díky hereckému duu Reynolds/Bateman v principu funguje. Humor ale létá od fekálií v obličeji a olizováním umělých koz nahé bábinky k povedeným branicovým dloubákům a působí tak hodně nekonzistentně. Opravdovým trumfem je Olivia Wilde ve vysněné poloze každého chlapa. Slušná jednohubka. ()

Anchi

Na začátku špatně sestříhané záběry zapudrovaného obličeje. / "U have no job" "U have no hair." / "Story time is over, go fix your hair" *slap over the girl's butt and she falls on the staircase. / "Hey hey, what's your name?" he is tapping a little baby, one of the twins "Why can't they talk yet, are they retarded or something?" / scéna s miminama v kuchyni při krmení ve 3 ráno - mixér, sekáček, zásuvka... / ()

Ratemus

Musim říct, že jsem se královsky bavil, hlavní plus jsou prostě největší hvězdy filmu, kteří opravdu mezi sebou mají úžasnou chemii a jejich počínání jsem jim věřil a žral. Vtip střídá vtip a není ani tak trapnej, ale sedí tam jak prdel na hrnec. Nápad celkem originální, za mě super a hlavně, kdy se vám podaří vidět Olivii Wilde v tangách? ()

• Change-Up je již druhým filmem během dvou let, kde hraje Leslie Mann manželku postavy, u které dojde k „výměně těla“. (žvanimírek)