George Stobbart odpad!

Amatérska hororová variácia na "Cinderellu", ktorá je však tak úboho spracovaná až som ostal znechutený na zvyšok dňa. Hodina prvotriednej nudy, extrémne amatérskych hereckých výkonov, nesympatických postáv, patetických pokusov o nejaký ten čierny humor a následne asi 10 minút drsnosti, kedy sa primitívne vykráda "The Crow" a v ponuke je aj trocha shitového gore z receptára starých materí. K tomu po celý čas nulová atmosféra a nulová úspešnosť filmu vzbudiť aspoň trochu záujmu o to, čo sa bude diať ďalej. Myslím, že ak si otvoríte YouTube, zadáte do neho horror a vyberiete ktorékoľvek video, tak to bude na 90% lepšie než toto a pravdepodobne ukradne i menej času. ()

Campbell

Kravina, poslední dobou mám na takovýhle nesmysly smůlu. Narozdíl od kolegy Stobbarta jsem teda vůbec nepochitil o co jde, ale popravdě jsem se vůbec nesnažil pochopit. Každopádně to vezmu ve zkratce, film je špatnej po všech směrech a kašlu na to že jde o amatérskej film, herci, vraždy, masky(nebo spíše jen make-up) všechno je strašný. Ale film má 2 výhody je to krátké a ze začátku mě to bavilo, takže odpad si uschovám a dám 1*. ()