Všechno musí pryč

• USA Everything Must Go

Will Ferrell nevede zrovna řádný život. Kvůli přemíře alkoholu přijde o práci i o manželku, která mu vyhodila všechny věci na trávník před dům. Dá se zase dohromady? (TV Prima)

Kingjiri

Nejlepší je úspornej hereckej výkon Willa Ferrella. Tím spíš, že vlastně pořádně neměl co hrát. Zbytek je už jenom taková omáčka, která má skvělý momenty (scény s Rebeccou Hall), ale většinou je nemastná neslaná. Byla by potřeba nějaká trefná pointa (použitej závěr vyznívá uplně do ztracena) a napsat víc dialogů o životě. Bavit se pohledem na týpka sedícího na svojí zahradě v křesle a s pivem v ruce lze totiž jen pár minut, nikoliv většinu stopáže, tři slabší hvězdy. ()

VasaX

Will Ferrel sedí sklesle a odevzdaně v křesle. Na trávníku. Před domem, který ještě nedávno býval jeho. A hraje nám táhlé bluesové sólo o zhrzeném muži, ke kterému se svět postavil zády. A všechno co se zdá být ještě stále pozitivní a nadějné, je jen blyštivá strana falešné mince a jediná útěcha je laciný alkohol z nonstopky. A ani ta mu nevydrží ani tak dlouho, jak by si přál... Po pravdě jsem se tohohle téměř sóla Willa Ferrela bál. Komedie a drama, Will, pár dalších poměrně neznámých tváří a druhých houslí. Kupodivu to funguje. Funguje to výborně a já musím konstatovat že jsem všechno do posledního písmenka Willovi zobal z ruky. Odevzdané tunelové vidění, snaha udržet věci takové, jak momentálně jsou, ať už je to třeba absurdní bydlení na trávníku před domem, jako by to byl obývák. Kamarádské partnerství s malým černouškem, platonické míjení s novou sousedkou od naproti. Všechno. I přes to, že jsem byl našemu tragickému hrdinovi minutu za minutou v zádech, nebylo to otravné ani násilné. Všechno skvěle fungovalo a Frank na dně táhne jako valach celý snímek za sebou hlava nehlava. Funguje to, je to vtipné, je to smutné, je to hlavně melancholicky zábavné. Kdo čekal vypráskanou komedii a ostré fórky se situačním humorem, ten to zhnuseně vypnul a šel se s talířem oběda dívat na American Pie 3 a jako zákusek si dal novou Saxanu a z kina odcházel s pocitem, že přístě musí jít na ty super bomba Spy Kids 4D. Ten samozřejmě odevzdanému násoskovi Frankovi dá jasné hodnocení Odpad. Pomeje přeci jen chutnají lépe jak perly, což? ()

DEXTER099

Tak pokud od tohoto snímku čeká kvůli účasti Willa Ferrella nějakou zábavu i sebemenší tak bude hodně zklamán a rozhodně to nedoporučuji lidem s depresemi (vím o čem mluvím) ,protože snímek o tom,jak člověk vše ztratí a zároveň zde není ukázáno jako v jiných podobně laděných filmech jeho cesta zpět na horu není zrovna dobrá na dobré myšlenky.Takže za mě 50 % a tři hvězdy. ()

U_S_O

Na takéto filmy asi musí mať človek už čo-to odžité (alebo odpité?) aby dokázal pochopiť a oceniť kvality tohto dramatického snímku. A ja mám len niečo po dvadsiatke a alkoholik tiež nie som, takže dej filmu išiel tak trochu mimo mňa. A Ferrell ani nepatrí medzi mojich obľúbencov, respektíve keď už musím, tak lepšie sa na neho pozerá v čistokrvnej komédii. Výpredaj domového zariadenia a cyklistickú šou teda oceňujem len dvomi hviezdami. (45%) ()

kenkaku

Debilní film se zajímavou myšlenkou. Takovou hromadu logických děr pohromadě to prostě víc než jednou nejde. Elektřinu bere kde? Vážně je takový problém kopnout do dveří svého domu? Vážně má budit sympatie alkoholik co je celý film vidět s pivem v ruce? Čeká v tom křesle na co (až uplyne 5 dní a někfo zo vyřeší za něj)? 30ti minutový kraťas OK, ale dívat se na to 90 minut fakt ne. ()

• Film byl sepsán podle novely Raymonda Carvera, pro Dana Rushe je to režisérský a scenáristický debut. (Kuzmik)

Will Ferrell zkusí drama

Will Ferrell zkusí drama

12.11.2018

Herec Will Ferrell (Megamysl, Táta je doma) je známý především z jeho komediálních rolí, to ale neznamená, že je mu drama úplně cizí. Naposledy si zahrál vážnou roli ve snímku Všechno musí pryč z… (viac)