Reči, to zvieratám svedčí

• Česko Na kus řeči se zvířaty (viac)

Seriál z produkcie BBC o tom, čo sa stane keď vložíte vtipný hlas zvieracím myšlienkam. Každá epizóda predstaví iné zvieratá, pokračuje v témach predošlých príbehov a vracia sa k ich najlepším spolu s hudobno-tanečnými kreáciami. (oficiálny text distribútora)

astarik

Chápu vysoká hodnocení (roztomilá hláškující zvířátka) i odpady (parazitace přírodopisných dokumentů), ale pro mě je to něco mezi - většina komentářů byla totiž dost stupidních a jen málo těch ve stylu rodinné konverzace tulení rodinky: "1: budu dřív u mámy 2: mně to nevadí, aspoň nejsem adoptovavej 1: já nejsem adoptovanej; mami, že nejsem adoptovanej?; mamííí?!?; máma [suše]: oba jste adoptovaný..." Uvidíme co přinesou další díly, ale zatím to je promarněný potenciál... 40% ()

FireTight

Některé vtipy jsou opravdu geniální ("Ale, Ale, Ale, Ale!", "Nechápu, proč nemůžu najít práci..."), některé mi vůbec nepřišly směšné ("Mám nápad na bezvadnej film...", "Oba jste adoptovaní!"), některé bych vyřadil úplně (třeba zpívající žraloky by stačili bez zvuku). Většinu slabých momentů naštěstí zachraňuje dost krátká stopáž jednotlivých dílů, i tak si však myslím, že jeden hodinový díl s výcucem toho nejlepšího by byl daleko lepší volbou. Mimochodem, proč se některé vtipy doslovně opakovaly? ()

Lukoboss

Na jednu stranu je to prostě blbost, kde jsou k záběrům zvířat přidány slova a různý hlášky. Na druhou stranu jsem se dobře bavil a smál se, takže to vlastně splnilo svůj účel. Těch 28 minut je naprosto dostačujících, kdyby to bylo delší, už by to nudilo. Aspoň nějaká změna od všech těch seriálů a stokrát omletých filmů. ()

JonKl

Zbláznili jste se snad? Vždyť je to vtipný, tak akorát dlouhý a ve srovnání s podobnými "pokusy" velmi povedený oddechový pořad! A některé hlášky jsou opravdu úžasné ( - "Mám nápad... neměl bych si udělat dredy?" - "Fůůůůj!!!!!" nebo - "Ahoj všichni, jsem hrabě Dracula a vysaju vám krev!!!" - "To ne, další Dracula!!!" ). Víte, nemusíte ze sebe všichni dělat takové vážné inteligenty, je to dost trapné. ()

Zbyisek

Docela zajímavý nápad, ale jeho realizace už tolik povedená není. Největším problémem tohoto zvířecího seriálu je to, že vtipy jsou často zbytečně dlouhé a hlavně velmi často opakované. Když v několika dílech sledujete pořád ta stejná zvířata se stejnýma hláškama, začíná to skutečně hodně nudit. Zkrácení stopáže jednotlivých dílů a snížení počtu dílů by tomu vážně prospělo. ()