Cesty domů

Rodinný / Dráma
Česko, (2010–2015), 345 h 15 min (Minutáž: 51–67 min)

Alois Švehlík, Miroslav Etzler, Petra Horváthová, Milan Bahúl, Petr Konáš, Ladislav Hampl, Miluše Šplechtová, Jan Zadražil, Stanislav Havrda (viac)

Nová moderní rodinná sága Televize PRIMA autorů Barbary Bulvové a Jana Coufala v režii Jiřího Adamce zavede diváky mezi dvě znepřátelené rodiny. Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt. Kořeny rodové nenávisti sahají do temné minulosti; příběh, který se divákům otevírá, se ale odehrává právě teď… (TV Prima)

Orlau32

Ale notak ! Na odpad to určitě není. To je " Růžová zahrada" daleko větší blábol. Je to taková "červená knihovna", ale přece jen je tam dobře ukázán postoj dnešních "mladých" ke svým rodičům. Některé díly jsou i na 3*. Uoravuji zde mé hodnocení : nebude ubírat ani přidávat hvězdičky, ale fakt je, že to začíná být od 83 dílu jeden blábol a jedna slátanina. A ta Kostková už je všude. Paní Bohdalová nemusí mít strach o nástupkyni. Ne že by byla tak dobrá, ale bere už absolutně vše a je všude. ()

rakovnik odpad!

"Honza s Vejnarem jsou u obecné kriminálky sotva týden a už zasahují proti muži, který týrá svou ženu. Vejnar při akci koupí jednu do nohy z mužovy vzduchovky. Bára má o Honzu strach. Do Hradiště přijíždí pražská státní zástupkyně Ivana Pánková a její syn Dan. Jedou za Jiřím Pánkem, manželem a otcem. Dan má průšvih - uspal svou přítelkyni a provedl jí potrat. Vyhlašují se výsledky výběrového řízení na primáře. Kdo zvítězí - Ríša nebo Vencl?" (Zdoj: TV Pohoda, 5/2012) Kdo tento mozkodlab proboha sleduje? ()

carott odpad!

Ty, kteří se podíleli na vzniku tohoto filmu odsoudit za zločiny proti lidskosti. Zde je absolutně všechno špatně, od scénáře, přes herce (Ptáčková a Etzler jsou obzvláště špatní), po kameru. Ale co by se taky dalo od Adamce jakožto autora Pojištovny čekat.... Málokdy odsuzuju seriál po jednom díle, ale toto jinak nejde. ()

sima275 odpad!

Tak jednou za asi 3 měsíce jezdíme k babičce a tam to občas vidím. Někdy to dokonce slyším ze spodního patra z našeho domu a tak jsem se podíval na asi 3 díly a musím říct, že to bylo doopravdy hrozné. Hloupější scénář už asi udělat nejde a horší herci možná už asi nejsou. Tohle si zaslouží doopravdy odpad! 0% ()

Segrestor odpad!

Cesty Primy jsou nevyzpytatelné a tak se bohužel tým nějakých skutečných odborníků na masovou zábavu vrhl směle do další práce a dal stvořiti sitcom Cesty domů. O to je vtipnější, že domů nikdo nedošel, stále se ti lidé bincají po studiu a tvoří a tvoří. Nekonečně mnoho dílů nás ještě čeká a tak nezbývá, než stanici vymazat ze své televize a nahradit zábavu něčím hodnotnějším, třeba procházkou po střepech, přiškrcováním nebo plováním v septiku. ()

• V hospodě, která byla vytvořena v ateliérech, se vypilo 1 000 litrů nealkoholického piva a 15 000 šálků kávy. (M.B)
  • V seriálu si zahrála i československá fotbalová legenda Antonín Panenka. (M.B)

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj