Fight for Your Right Revisited je krátkometrážní film vytvořený ku příležitosti 25. výročí originálního klipu americké skupiny Beastie Boys. Ve filmu vystupují Elijah Wood, Seth Rogen, Danny McBride, Will Ferrel, John C. Reilly a Jack Black. Malé role zde pak dostalo dalších bezmála třicet známých herců a hereček. (Vecko99)

C0r0ner

Na to, jak ultimátní zábava to podle proma měla být, to byla jenom ultimátní nuda (vyjma chcaní, kde jsem se fakt řehtal). Nicméně bylo úžasné vidět v pouhých třiceti minutách několik desítek známých ksichtů, kteří si tuhle šaškárnu natočili vážně jen pro srandu a následně se spolu pravděpodobně velmi slušně zničili. 40% ()

Aktamix

Neuvěřitelný nářez! Ta loupež piv je maximální...suverení bugr v ulicích. Obsazení skvostné....pan Frodo mi vůbec nevadí...hotovej Ad rock. Sebeironie a zábava, závěrečný piss fight jsem nečekal a nechápu z toho v úžasu do teď....takový promo jsem ještě neviděl....a to album je skvělé mimochodem....no a nakonec ten zásah policie....no je to nářez..must see!! ()

cajda

Už ten úvodní dialog… “I think we can agree we’re on the same team here and that’s the no-pie no-sledgehammer team.” Sequel ke klipu jednoho z největších hitů Boyz s litry stříkajícího piva a moči. Pokud vám přijde nekonečná newyorská ulice povědomá, tak proto, že je v Kalifornii a točilo se tam snad všechno, co se netočilo v New Yorku. Protože New York je nudnej a žádný glammetalistky na LSD tam v limuzíně nejezděj. ()

SpaceOdyseus

I kdyz vlastne puvodne slo o reklamu na novou desku, jedna se o vynikajici kratky film, kde je skvela hudba, fungujici humor, presne spravna uroven reminiscence, absurdni mnozstvi vtipnych camey a hlavne typicka hravost, ktera provazi celou karieru Beasties. Bohuzel o rok pozdeji se, kvuli smrti Adama Yaucha, z tohota dila stal jakysi pomnik jedne hudebni ery, ktera nenavratne skoncila spolu s koncem Beastie Boys. A tuto eru Fight For Your Right Revisited zvecnuje dokonale. ()

dud

Nějak si nedovedu vysvětlit, proč má tahle zhovadilost aktuálně hodnocení 82%. Adam Yauch pravděpodobně točil bez scénáře a repliky si zhulení herci cucali z prstu přímo na place, protože jinak zřejmě není možné natočit 30 minut něčeho tak strašně nudného, nesmyslného a nevtipného. To, že je promo k nové desce uděláno jako jedno obrovské cameo všech možných hvězd a že se v necelé půlhodince rozlije 30 piv a rozbije pokud možno co nejvíce skla, opravdu, ale opravdu nezaručí coolovitost či vtipnost a ani sebelepší herec (ne, nemluvím o Sethu Rogenovi) z hovna, jakým je Fight for Your Right Revisited, neuplete bič. Nechápejte mě špatně, Beastie Boys mám rád a jako sestříhaný a podstatně pozměněný klip k songu Make Some Noise to funguje dobře, ale v podobě krátkometrážního filmu tenhle počin nestojí za zhlédnutí. ()

• V tomto filme sa objavili skutoční členovia skupiny Beastie Boys preoblečení za policajtov. (ludovit14)