Stavebná firma pri demolačných prácach poškodí a pradávnu hrobku a prebudí v nej hromadu krvilačných zombíkov z dlhého spánku. Našťastie, sú tu dvaja frajeri z East Endu, ich podarení kamoši a agilní starčekovia z miestneho domova dôchodcov. Svižná antideveloperská zombícka komédia doplnená jedinečným londýnskym slangom sa zmení na krvavý kúpeľ. (TV JOJ)

playboxguest

Toddík přinesl přímo zombie důchodce a vůbec ukázal, že komediální horor je pro protagonisty s rentou na krku jako stvořený. Zombíci a důchodci mi prostě sedí. A proto musím dát jednu hvězdu minimálně za scénu "honičky" zombíka s důchodcem, při níž jsem doslova vybuchla smíchy. Druhá hvězda je za Georgii King (s níž jsem zrovna včera viděla Tanner Hall a vidím v ní druhou Romolu Garai). A třetí? Třetí hvězda patří nabušenému úvodu, z něhož mi titulní song momentálně doslova klátí podvědomí. Ta třetí hvězda je ale spíš jen polovičatá, protože jak mi sedli důchodci, tak mi nesedla vymatlaná ústřední hovada, díky nimž jsem několikrát nabyla dojmu, že koukám na zombie verzi Útoku na věžák. Jinak moc pěkné masky. Lepší než - Útok na věžák, Deadheads, Chocking Hazard. Horší než - Soumrak mrtvých, Doghouse, Todd and the book of pure evil. 50% ()

pornogrind

Hodně povedená hororová komedie se spoustou dobrejch nápadů.A musím přiznat,že důchodci mi byli sympatičtější než ta mládá banda.Takže podle mě je to lepší než Doghouse ale nedosahuje kvalit Soumraku mrtvých ani (pro mě kurevské překvápko)Juan de los Muertos.Každopádně jedna z těch lepších hororovejch komedií.Doporučuju. ()

AlistairMir

Zábavná oddechovka ke které jsem se dostal v rámci povinného úkolu v hororovém maratonu. Mrtvých ve filmu je asi tisíc a nuda rozhodně nehrozí, ale scének kdy jsem se opravdu zasmál bohužel až tolik nebylo. Důchodci byli každopádně hustí a i ta banda co je jela zachránit mi byla sympatická. Nejšílenější postava každopádně ten černoch s hlavou terminátora a nejotravnější, jak jinak, chlápek v sáčku. Kdo si mě získal ale nejvíc to byli bráchové. Takové dva blbce (v dobrém myšleno) člověk jen tak nepotká. Tak se připravte na lehce humornou zombie vybíjenou s hektolitry kečupu a tunou létajících končetin. Silnější tři pecky. PS : Počáteční a konečnej song je fakt chytlavá záležitost. ()

PetrPan

Slovy kolegy Raging Bulla - Průměrný snímek. Slovy kolegy Lasla - Veľmi priemerny horor. Očakával som viac. Slovy kolegy JARDAHONDY - Stavební firma demolující pradávnou hrobku probudí hordy krvežíznivých zombií. Naštěstí jsou tu dva páskové z East Endu, jejich povedení kámoši a agilní staroušci z místního domova důchodců. Průměrná hororová komedie od Mathewa Hoena, na jedné straně dobré masky a kamera, na druhé straně ne příliš dobré herecké výkony. Slovy kolegy TheMakera - Dobrý nápad ! ()

rikitiki

Není to nic objevného, ale na zahřátí to stačí. Občas se povede i nějaký vtip (zejména v krátkých flashbacích) a hláška. Důchodci bojující se zombie se rozhodně nevzdávají snadno - úprk s pomocí chodítka před mátožnými nemrtvými ("Proč jsou, sakra, tak rychlí?!"), zombie mimino nebo dědeček kosící zombie samopalem. Osobně bych si odpustila některé nechutné detaily trhání masa a požírání. SHRNUTÍ: Proč je někdy dobré mít garáž nacpanou zbraněmi. ()

• Cockney je východolondýnský dialekt používaný hlavně v části East End, odkud hlavní hrdinové filmu pochází. (Milan25)
  • Keď vybuchne v dodávke bezpečnostná farba a zadymí auto, vodič Terry (Rasmus Hardiker) si otvorí okno a kašľe von z okna. V ďalšom, bezprostrednom zábere sú však všetky okná uzavreté napriek dymu v aute. (Laslo)
  • V úvodu filmu hraje píseň „Monster“ od rockové skupiny The Automatic. (JerryMalfoy97)