Barb Wire, majitelka baru, jezdí na motorce, obratně zachází se zbraněmi a nečeká ji nic menšího, než je záchrana Ameriky. Film se odohráva během druhé americké občanské války. Ta způsobila v zemi anarchii a moc je v rukách zločinců. Ztratila všechny iluze, i člověka, ktorého milovala. Nyní se jako majitelka najznámejšího baru v městě potkává s vysoce postavenými ludmi, chce sa naplno věnovat své práci a zůstat mimo chaosu. Osud ale rozhodne jinak a ona se znovu zaplete do války gangů... (oficiálny text distribútora)

mrclTV odpad!

Áno, je to fakt kolosálna blbosť (zasadenie, zápletka, celkovo dej vôbec nemá logiku, Pamela absolútne nevie hrať - "šokujúce" to zistenie a celé je to jednoducho hlúpe). Ale vlastne vďaka bohu za odviazané 80-te a 90-te roky, v dnešnej hyper korektnej dobe by niečo podobné nevzniklo ani ako paródia. PS: Ako bonus - návrh na súťaž v pití, vždy keď rozoznáte v zábere dablérku/kaskadérku tak si dajte pohárik, len pozor na otravu krvi. ()

El-Barto odpad!

Na tenhle film jsem narazil v televizi úplnou náhodou a když jsem viděl, že v tom hraje Pamela, tak jsem si řekl, že se přinejhorším podívám na pořádnou ženskou. Nakonec ale zvítězil pud sebezáchovy a televizi jsem vypnul. Při sledování tohoto filmu jsem se nudil víc než na základní škole a Pamela tomu nepomohla. ()

JohnSmith

Nebyl jsem si jistej,jestli dát jednu nebo odpad,ale ruku na srdce,jsou i horší filmy.A co mi vadilo?Tak hlavně Pamela,pak zmatená režie nebo spíš odfláknutá režie,snaha o "cool" atmosféru,která taky zrovna nevyšla a úplně děsný akční scény,kterých je málo.Teď si nejsem jistej,jestli je to dobře nebo ne. A herci?No,tak to byla blbá otázka. ()

dobytek

Pamela Anderson se ukazuje (ne)oblečená v různejch korzetech a koženejch sexy oblečkách, u toho rozdává rány, střílí z brokovnice a občas řekne nějakou "cool" hlášku. Jinak je to úplná blbost, ale v pubertě mi ke spokojenosti stačilo, že je tam tahle záchranářka z Pohřební hlídky a hejbe se. Teď už film pro mě nemá takový kouzlo (Přecejenom v dnešní době má člověk díky netu větší výběr, než tenkrát :-), takže dávám ze sentimentu 2 hvězdičky za Pamelu. Ale umístění mezi 200 nejhoršíma si tohle dílko nezaslouží, protože tohle se dá aspoň sledovat bez nějakejch trvalejch následků, což se ovšem třeba o trilogii Slunce, seno, tlustoprdi říct nedá. ()

kaylin

Dostal jsem přesně to, co jsem chtěl. Pamelu Anderson. Padla na mě jednoduše taková nostalgie z dětství, kdy jsem byl do Pamely zamilovaný. Ne úplně v boratovském stylu, ale holt puberta udělala svoje. A tak jsem si tenhle film užil, i proto, že je jeho průběh hodně béčkový. Ten striptýz na začátku je parádní. Škoda, že j už na začátku. ()

• Film se natáčel v Long Beach v Kalifornii a v Pascagoule v Mississippi. (rafix)