Milovník rybičiek a profesionálny čistič akvárií Deuce Bigalow (Rob Schneider) je smoliar par excellence, v ktorého živote chýbajú nielen ženy a sex, ale aj peniaze a blahobyt. A to ja napriek tomu, že je skrz-naskrz dobrým človekom so zlatým srdcom. Jeho bohatý klient, profesionálny gigolo Antoine (Oded Fehr) mu zverí na 14 dní svoj luxusný byt a vážne chorú vzácnu rybku, pretože cestuje za prácou. Deuce má však malú nehodu, pri ktorej sa mu podarí byt dokonale zdemolovať. Ak si chce zachrániť svoj smoliarsky krk pred istou smrťou, musí urýchlene zohnať peniaze na opravu. Veľa peňazí. A tu sa končí akýkoľvek humor, pretože Deuce si ako „bokovku“ vo vedľajšom pracovnom pomere vyberie najstaršie remeslo na svete – dá sa najímať rôznymi chtivými zákazníčkami ako gigolo... (TV JOJ)

ElizabethBay

Většinou mi humor Roba Schneidera moc neříká (i když je lepší než třeba Sandlerův), ale v tomto případě si nemůžu pomoct a ani na asi padesáté shlédnutí se prostě nepřestávám smát. Film je chytře vymyšlený, má celkem originální zápletku a dobrou hudbu. Navíc zde hraje krále gigolů Oded Fehr, což zároveň představuje jeho nejvíce sexy roli :-)! ()

lesumir

Je to možná trošku škoda, že je tady jen stupnice od odpadu do peti, protoze ostatn ctyrkove filmy jsou jasne lepsi. Jenze, tenhle film me silene pobavil, lacineho humoru je zde mnoho a dany okamzik nehleda nic sloziteho, urcite se pobavi. Par intelektualu by se zaleklo, ale ja dovvedu legraci pochopit, pokud je na miste a v tomhle pripade tomu tak doopravdy je. Navic mi to prijde i pomerne roztomile, takze nechapu, proc tolik lidi dalo odpad. To je dalsi priklad, ze tahle stupnice je mala. ()

Gilmour93

Ano, člověk má sto chutí narvat Schneiderovi na hlavu kýbl plný nitěnek a hodit ho připoutaného k traverze do obřího akvária, aby se otestovalo, jestli má žábry. Jistě, člověk má tendence u jeho kreací hodinu a půl opakovaně vykřikovat: „Nasrat!“, aniž by trpěl symptomy Touretteova syndromu. Tahle nutkání lze pochopit, ale když 40:40 Bigalowa opatrně uchopíte do gumových rukavic, objevíte u něj něco jako humánní podtext a za to mu dávám jednu beznohou hvězdu navrch. ()

Shit

Hodnocení to má dost nízký, ale mě to dokázalo skvěle pobavit, smál sem se fakt skoro celou dobu, některý gagy jsou fakt naprosto neskutečně brutální. Chápu že Rob Schneider neni zrovna po herecky stránec moc dobře vybavenej, ale na debílka se hodí výborně, to už prokázal v jiných filmech a tady to jen potvrdil a ještě vylepšil ()

genetique

Ale tak zo trikrát som sa pousmial! Mne Schneider ako komik príde dosť debilný, veď sa snaží napodobniť ksicht Jima Carreyho a to mu fakt nejde. Ale buďme radi, že nedostáva príležitosť vo filmoch s lepšími scenármi. Neviem, čo si tvorcouvia sľubovali a dokonca sa natáča pokračovanie! 40%. ()

• Deuce a Ruth navštívili zápas mezi Anaheim Angels a Cleveland Indians. (PußyMagnet)
  • Poté, co Deuce (Rob Schneider) rozbije akvárium, jsou všude střepy. Když ale Deuce (Rob Schneider) sklouzává pro ryby, na zemi žádné střepy nejsou. (Mr.Hudson)