2 baby na mizine

• Česko 2 $ocky (viac)
USA, (2011–2017), 48 h 18 min (Minutáž: 21 min)

Kat Dennings, Beth Behrs, Garrett Morris, Jonathan Kite, Matthew Moy, Jennifer Coolidge, Nick Zano, Brooke Lyons, Ryan Hansen, Gilles Marini, Sandra Bernhard (viac)

Caroline a Max pracujú ako čašníčky v jednom brooklynskom bistre. Obe ale pochádzajú z úplne iného prostredia, Caroline bola kedysi veľmi bohatá, Max vždy trela biedu. Carolinin otec si odpykáva vo väzení trest za podvody a Caroline kvôli nemu prišla o svoj trustový fond. Max sa ju snaží v práci podporiť, zatiaľ čo Caroline dostane nápad, ako by si mohli obe dievčatá privyrobiť - budú predávať mafiny, ktoré Max pečie. Pretože Caroline nemá kde spať a prebýva v metre, Max sa rozhodne vziať ju k sebe domov. Čoskoro sa z oboch servírok stávajú kamarátky a nerozlučná dvojka v podnikaní. Caroline sa už totiž v hlave rodí plán, ako môžu spolu s Max zbohatnúť. Otvoria si vlastnú cukráreň, ale k tomu všetkému chýba jediné – zohnať dostatok hotovosti, aby mali kapitál na rozbeh. No vždy sa napokon ocitnú na mizine. (TV Markíza)

Elyssea

Zařízla jsem to asi v půlce druhé série, protože jsem už ani neměla chuť se dívat na další díly. Příběhu celkem došel dech, začalo se to motat stále dokola bez nějaké opravdové dějové linie. Za naprosto nešťastné považuju rozšíření role Jennifer Coolidge, narozdíl od hlasů na pásce, já měla chuť při jejím příchodu otráveně skučet. Jenže mým největším problémem je, že mi to nepřijde ani moc vtipné. Kvůli jízlivým kecům se nemusím koukat na televizi a upřímně Kat Dennings tu její drsňačku vůbec nežeru. ()

Hwaelos

Přesně ten typ seriálu, jehož humor, jakkoli působí neotřepaně a bez servítek, se vyčerpá jednou sérií. Nejde o to, že by další díly byly slabší, jen nepředstavují nic nového a těží z toho, co bylo nastoleno (clash rich bitch se zemitou holkou od rány, sex, menstruace, fet, nadávání zákazníkům a tak pořád dokola). Kupodivu víc vtipných sentencí, než hlavní hrdinky, dávají do placu vedlejší postavy - zejména Earl, Oleg a homosexuál Luis. ()

Jonash87

Po polovině první série můžu říci, že se jedná o podprůměrný sitcom s minimem vtipů, které padnou na úrodnou půdu. Alespoň u mě ne, a to mám rád komedie leckterého typu. Pár scén se v každém díle povede, většinou to jsou ty s Olegem, větší část je ale dost vlažná - navzdory tomu, že tu různé narážky lítají (zejména z úst Max) dost často. Ale kvantita nenahradí kvalitu 50 % ()

MATADOR

1. série # Po několika dílech nejsem přesvědčen o takových kvalitách, jakým se dvěma sockám má dostat a jakým jsou prezentovány. Občas je to sranda, občas to baví, ale po většinu času jsem tak nějak koukal, co se děje a na to, že to je sitcom, bylo vtipu poměrně málo. Motivace pro sledování tam je, postavy jsou zajímavé, ale mě to už moc nebavilo. ()

movie

Tohle mi doporučil kamarád, co říkal že je to boží a že úplně zbožňuje postavu pana Hana a Olega. Po první sérii sem pochopil, že pan Han a Oleg se v každým díle objeví cca. na 1 minutu a že ho na tom nejvíc baví koukat na kozy hlavních protagonistek, který sou v záběru téměř nonstop. Humor ne tak úplně pro mě (ale občas někdo zaperlí, pochybuju, že by to šlo ale dobře přeložit do češtiny), brzo to pravděpodobně budou dávat na Prima Cool ve dvě odpoledne. ()

Galéria (1 121)

• Během rozhovoru zmíní Max (Kat Dennings) Stephena Hawkinga, což byl britský teoretický fyzik, který trpěl nemocí amyotrofické laterální sklerózy, která má za následek postupné ochrnutí celého těla. (Duoscop)
  • V 8. díle 1. série "A křeččí kultura" si Caroline (Beth Behrs) hned na začátku epizody bere od Olega (Jonathan Kite) talíře s jídlem. Na pultě jsou talíře nejprve dva, aby vzápětí byly tři. Hned nato si Caroline naloží na ruce tři talíře, ale během rozhovoru s Max (Kat Dennings) zase záhadně jeden zmizí a v rukou má dva. (Marsy83)