Řeč lásky

Krátkometrážny / Romantický
USA, 2010, 5 min

Réžia:

Jason Y. Lee

Remake príbehu o dvoch mladých ľuďoch, ktorí sa zamilovali bez toho, aby na seba vôbec prehovorili. (IceFan)

easaque

+2* Tento romantický kraťas má určitě své kouzlo a působí velmi pozitivně. Na druhou stranu jeho poetika a energie je hodně vyumělkovaná a ani mi nepřijde originální. Kvůli tomu všemu nedokážu dát ani průměrnou známku.[ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

cheyene

Něco podobného už tu nejednou bylo, takže by se chtělo říct, že se tyto příběhy vzájemně vykrádají. Jenže i tak to má sílu, zejména ve svém závěru. Rozhodně dávám lepší 4*. ()

Jara.Cimrman.jr

"Jestli chceš, budu tu i zítra." Tak jsem si poseděl tři dny na lavičce, dumal nad tím, proč současné mládeži činí takové obtíže verbální komunikace a sledoval popsané lístečky putující mezi samečkem a samičkou. Bylo to celkem milé, ale podobných kraťasů jsem již několik viděl a tak mne Řeč lásky zase tolik neoslovila. ()

Aluska88

Krátký filmek, který mě pohladil a přivodil úsměv na tváři. Pointa Vám bude nejspíš hned brzy jasná, ale v celkově nápaditě provedeném příběhu o jednom setkání, jsem ji vůbec nepovažovala za nějaký rušivý element. ()