Seznamte se s poněkud netradiční rodinou Chmurných. Ve společné domácnosti tu žijí nepříliš úspěšná jazzová zpěvačka Kristýna s – naopak velmi úspěšným – manželem psychiatrem Lubošem, jejich děti introvertní Petra a rebelka Veronika a dvě naprosto rozdílné babičky– věčně mladá Klementýna a kartářka Marta. Pak je tu ještě otec dirigent, který svoji profesi přenáší i do života rodiny. O tom, že soužití několika generací pod jednou střechou přináší někdy problémy, které je potřeba řešit, a jindy zase humorné situace, není třeba pochybovat. Zvlášť když je každý z jejích členů výraznou osobností... (TV Prima)

SallyZen odpad!

Jako komedie je to další česká rádobyvtipná blbost. Určitě je trochu více bláznivá než se obvykle u nás natáčí, ale bohužel kvalita humoru a celkově příběhu(který je ohraný už mnohokrát v každé zemi) je velice špatná. Celej seriál je nudnej, neobjeví se tam nic originálního a ani to není nijak skvěle zpracované. Proto si ode mě zaslouží krásný odpad. 10% ()

schindler odpad!

O mé rodině a jiných mrtvolách (už tak debilní název) má být zřejmě komedie a to situační. A ty většinou bývají zaměřené na mladší publikum. Já teď nechci narážet na hlavní herecké osazenstvo (vetšina z nich jsou uznávaní herci), ale prostě CO ASI MOHU ČEKAT ZA SITCOM, KDE JE PRŮMĚRNÝ VĚK OKOLO 65 LET???!!!!!!!! ()

Olík

Ani ne před měsícem jsem sice nerad, ale o to rázněji skoncoval s Rodinkou a už je to tady zase – dávám definitivní sbohem novému seriálu, aniž bych zhlédl všechny jeho díly a musím říci, že ještě s větším roztrpčením než v případě již jmenované Kleinovky. Já bláhový jsem si doposud myslel, že pod slovem sitcom je míněna zkratka anglického situation comedy a tudíž kde je komedie, tam je také humor. Jak jen jsem se mýlil – zapomněl jsem na domácí televizní kuchyni. ()

Agent24 odpad!

Už vím jaký to je po smrti. Tenhle seriál vysílají v hrobě. Tohle je seriál z pekla. Režisér Fruit je evidentně vrchní belzebub. Scénář musela napsat zombie, protože jinak už ničemu nerozumím. Radši koukat kocourovi do prdele než toto. Všechny herce bych za to nechal seřezat řemenem, protože toto je zvěrstvo. Kam jste schopni za peníze vlézt celeblitky?? Hnus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

Linsang odpad!

To si snad někdo dělá srandu, ne??? Honoráře musely být astronomické, jinak si nedovedu představit, co herečky, jako je Iva Janžurová či Ivana Chýlková přimělo k účasti na této hrůze. Druhá možnost je, že se v průběhu natáčení něco strašně nepovedlo. Ale ve své podstatě je mi to úplně jedno. Hlavně, že to nebylo za můj koncesionářský poplatek. Za ten už platím výrobu jiných hrůz... ()

• Vysílání seriálu bylo kvůli nízké sledovanosti ukončeno po osmé epizodě. (JoranProvenzano)