Paranormálne záhady

• Česko Svědci paranormálních jevů (viac)
Dokumentárny / Mysteriózny
USA, (2011–2016), 46 h 16 min (Minutáž: 42–63 min)

Adam Christie, Will Conlon, Zoe Gamache, Nick Stathas, Jordan Gray, Brielle Robillard, Sharon Belle, Val Cole, Nick Smyth, Mary-Elizabeth Willcott, M.E. Lewis (viac)

Americký mysteriózny dokumentárny seriál nám predstavuje celkom obyčajných ľudí, ktorí však v svojom bežnom živote zažili nejakú výnimočnú, nevysvetliteľnú udalosť paranormálneho charakteru. Každá epizóda prináša dva rôzne skutočné príbehy, v ktorých reálni hrdinovia opisujú svoje šokujúce životné zážitky. Vďaka ich rekonštrukcii v ilustračných hraných scénach sa aj my môžeme stať svedkami paranormálnych javov. (TV Wau)

Zeck

Přežvýkání absolutně každého námětu, který už dříve natočil Hollywood "podle skutečných událostí". Viděl jsem 4 díly a témata v nich už mají roky vlastní film, takže o čem tento "dokument" vlastně je? O vydělání prachů, proto zde chybí sebemenší náznak opozičního racionálního hlasu, který by ty fantastické výpovědi o znásilnění duchem náznakem bořil, nebo se o to alespoň na oko snažil. Místo něho je zde "hromada" vypovídajících svědků (obvykle ne víc než tři a všichni "na sobě závislí"), kteří si odvypráví ty své pochybné historky, do toho je permanentně stříhaná mizerně zahraná hraná část, která chce děsně vyděsit a to je asi tak všechno. Ty historky mě baví, ale odmítám jim věřit, zkrátka si nedovedu racionálně vysvětlit, že se ti poltergeisti permanentně objevují a škodí jen v USA, kde dobrá historka může vydělat jmění. 40% ()

MikeCool

TV-seriál. Tohle je hororový seriál, přesně dle mého hororového gusta. Tyhle paranormální sarapatičky já prostě žeru! | 1.řada/2/6 (75%), 2.řada/0/11(--%), 3.řada/0/16 (--%) > Průměr: 75% (4*) | ()

S.Quentin QUALE

Po první sérii - Seriál je obsahově jakýmsi mixem Věřte-nevěřte a Akt X. Každý díl obsahuje dva na sobé nazávislé příběhy, které vypráví reálné osoby za pomoci hraných scén, které celý příběh dokreslují. Najdete zde spoustu haunted house, UFO, BigFoota, atd. Není to úplně dokonalé, protože hrané části jsou většinou prošpikované podprůměrnými herci, navíc například haunted house stories jsou skoro v každém díle, takže nedoporučuju sjiždět jeden za druhým, aby vám nepřišly protivně podobné. Na druhou stranu, švihnete-li si pokaždé jeden díl před spaním, můžu vám zaručit, že se vám mnohdy nebude dobře usínat nebo chodit v noci na záchod. :) Zatím 75%. ()

jafuska

Ano, tak toto se velmi povedlo, viděla jsem zatím jen dva díly, a můžu říci, tajemno, strach, divák si říká, co se asi stane zrovna ted? A upřímně věřím na paranormální jevy,pokud jsou dosvědčeny a byli u toho svědci a opravdu se to stalo, pokud je to jen natočeno, aby se divák bál, ale bylo by všechno vymyšlené, tak takový styl filmů nemusím, mám ráda realistický paranormální jevy, a tady se myslím povedlo natočit všechno tak jak se to událo, a opravdu jsem zvědavá na dalíš příběhy, moho jen říci bravo ()

JohnMiller

Kravina na N-tú ale v tak zábavnej forme, že niektorý ľudia tomu uveria behom niekoľkých minút. Jednu epizódu som pri víne sledoval s dvomi známymi od nás. Nebudem menovať, no tí sa išli so mnou takmer pobiť o to, že niečo také existuje a tento seriál nemusí byť hneď podvrh. Pre TV čumilov staršej generácie (no zistil som, že nemusia byť výhradne starší) je toto jasný zálusk. Pozornosť svojim lookom televíznej šou je okamžite stiahnutá. To je dôvod prečo udeľujem z milosti 1*. Vedia ako na cielovku. ()