Nenechte si ujít napínavé souboje originálních nápadů napříč žánry!  Česká televize ředstaví jedinečný a původní český televizní projekt, v rámci kterého budete mít poprvé v historii možnost zvolit si televizní seriál podle svého gusta! Dívejte se a dozvíte se důležité informace o principu souboje, soutěžních seriálech a možnosti hlasovat! Který seriál je nejlepší?
Výber: Babička na inzerát, Sedmerák, Ambasáda, Úřad, Cirkus Bukowsky a Mazáci. (oficiálny text distribútora)

UncleG odpad!

Děsím se, děsím... velmi. Děsím se mnoha věcí. Ale nejvíc ze všeho se děsím zombie-apokalypsy. Až mrtví vyjdou ze svých hrobů a v televizi poběží neustále dokola "Souboj seriálů". Odporný veřejnoprávní vřed, v němž hnusné, olezlé a zpráchnivělé mrtvoly coby porotci budou hodnotit pilotní díly seriálů. Moment...! Mám takový pocit, jakoby se tohle už stalo... Konec světa je tudíž blízko... ()

Thorgerda

Zpočátku jsem koncepci tohoto pořadu považovala za docela dobrý nápad! Já bloud(ka)!!!! Babička na inzerát.... Souboj seriálů nám v přímém přenosu ukázal, jak dokáže obecný vkus pohřbít dobré koncepty a opět vygenerovat další z řady sraček plných špatného herectví, špatných nefunkčních story a úlisně "laskavého" kvazihumoru. České televizi zdá se není pomoci. ()

blackrain odpad!

Vážně síla. Někdo si asi na ČT řekl, ať si poplatníci za svoje peníze trošku užijí a vyberou si seriál sami jako odměnu. Tohle by mi vůbec navadilo. Mě vadí ta šílená prezentace. Raději to měli udělat jako na konkurenční Nově. Ta po dva nedělní večery vybalila dva filmy, které byly piloty k původním seriálům a pak s klidem sledovala, co to s diváky udělá. Jestli seriály někdy na Nově uvidíme, ale jisté není. ()

Chajimwitz

Jak jsem pochopil z reklamní kampaně,tak může veřejnoprávní divák za svůj poplatek spolurozhodovat,jakou sračku bude ČT vysílat v hlavním vysílacím čase.Ano,píšu sračku,protože v dnešní době s hereckým materiálem,který je k dispozici není možno natočit nic jiného.Já se na takovém rozhodování podílet nehodlám a tento pořad nesleduju,tak tomu ani nedávám hodnocení. ()

Pepinec odpad!

Probůh, co to je?! Hlasujeme, který seriál se bude vysílat. Nechť to ho hovoří výstižněji než cokoli jiného o tom, jak bídně si současný český seriál vede. Do odpadu patří nápad, kecy všech zúčastněných tvůrců, porota, i mobilní telefony, ze kterých přicházejí hlasy. Včetně hlasujících. A nechtějte po mně, abych se zmiňoval o samotných seriálech. Takhle fascinován jsem dlouho nebyl! Do háje, a že zrovna v České televizi... ()