menZONE

(relácia)
Reality-TV
Česko, 2012, 25 min

Šílená dvojice moderátorů provede (nejen) všechny kluky, muže, pány i chlapy novým magazínem o všem, na čem nezáleží. menZONE neradí, neinformuje, nebaví, ale šokuje... Sledování pouze na vlastní nebezpečí! (oficiálny text distribútora)

petronela86

Já vám nevim teda...docela drsně tady hlásíte. Žádný nagelovaný dementy jsem tam neviděla. Lukáš je spíš typ chlapa, kterej potká deodorant a hřeben uplnou náhodou, když o ně zakopne v koupelně. Kryštof je magor, kterej by pro srandu shodil babičku ze schodů. Bylo to jiný. Docela jsem se bavila. Jasně, trapnost se občas vloudí všude, ale ve srovnání se sračkama typu Ordinace, Obchoďák a Cesty domů, který myslim musej urážet intelekt středně vzdělanýho člověka, to bylo v pohodě. A že občas řekli sprostý slovo? No bóže. Tak si radši zapněte Křesťanskej magazín, když vás to tak sere. Dávám tři hvězdy, čtyři nedostanou, protože Mende se moc vytahuje s tim, že má německý kořeny. :) ()

prof.Snape odpad!

Odpad jsem snad ještě nedal, ale tohle je pro mne opravdu vrchol trapnosti. Myslím, že by televize měla zvážit, zda v podobném "blijáku" pokračovat - nebo tedy spíš, zda nepokračovat jinak, s jinými protagonisty nebo alespoň slovníkem. V každém případě bych uvítal, kdyby to bylo zařazeno až za Akta X, protože takhle ztrácím 25 minut spánku :-( ()

Ydrosten

Pořad pro chlapy s chlapama ? No nevím , ale unylé komentáře ( opět doslovně čtené ze scénáře ) a trapností zavánějící reportáže se mi teda moc nelíbí. Navíc ani ti týpci mi nejsou dvakrát sympatičtí. Přes to že by se zdálo že dám odpad , dám 2 hvězdy - vyděl jsem cca 6 dílů a u 2 mě to celkem bavilo ( ale pořád budu trvat na tom že tidle chlápci se tam moc nehodí ) ()

MacGyverCZ

Zpříjemnění večera dvouma obyčejnýma chlapama, kteří se nebojí mluvit o tom, co mladý chlapy zajímá... Je to hlavně pro chlapy, takže pokud jste ženská nebo chlap, kterým se nelíbí sprostá slova, trocha té erotiky, návštěva různých bordelů, pornoherců apod., tak na to nekoukejte a pusťte si radši Toulavou kameru bez vtipu a podobné sice kvalitní leč nudné magazíny... Zrušení pořadu je další z chybných tahů Prima COOL, která už přestává být COOL, ta devadesáti hodinová honba za kulatým nesmyslem, která se objevuje různý večer je pěkně k vzteku, nemluvě o náhradě skvělého menZone nudným coolmenem s dvouma cimprdlínama z rádia... ()

Kubi21 odpad!

Dva ubozí paňáci, kteří nemají pojem o humoru, moderování a ani o pokládání otázek. Dlouho jsem váhal s odpadem. Je pravda, že těch pár dílů co jsem viděl, mě asi neopravňují k nějakému zásadnímu hodnocení a je pravda, že občas se tam objeví slušný námět. Ale je tu to velké ale. Forma jakou je to podáno a ti dva ......(nemám slova k pojmenování, teda mám, ale nechci být extra vulgární) prostě nemají jinou šanci, než si vykoledovat palec na ovladači a absolutní ignorování tohoto pořadu. ()