Největší a nejošklivější hmyz

(TV film)
  • Česko V říši smrtícího hmyzu (viac)
Nový Zéland, 2004, 90 min

Ruud Kleinpaste

Jak velký a ošklivý může být hmyz z různých koutů světa? Broučkař Ruud Kleinpaste nás vezme na dobrodružnou entomologickou výpravu kolem světa za největší a „nejprotivnější“ lezoucí havětí. Cestou nám vysvětlí, čím jsou právě tito výjimeční tvorové tak obdivuhodní, a díky jeho bezmeznému nadšení pro nejodpudivější živočichy světa uvidí dokonce i arachnofobici své postrachy v novém světle. (oficiálny text distribútora)

bighead

Krásný a vtipný dokument.Již věřím tomu,že až se lidstvo vyhubí navzájem,ovládne tuto planetu hmyz,jejich svět je úžasný a těch druhů je opravdu hodně... ()

Dragoni

Vtipně podaný dokumentární cyklus ze světa hmyzu, který vám chuť k jídlu určitě nepřidá, přesto velice zajímavý a pan Kleinpastel si získal muj obdiv jelikož je vidět, že se toho opravdu nebojí a umí podat informace o různé havěti opravdu dobře. 80% ()

agassi68

Taký ujo Mikuláš pre dobré deti. Nájde, zoberie do ruky, do úst aby mamičky híkali, povie pár základných informácii a pridá nejakú ľudovú srandičku. Pre neznalých sympatické predstavenie, pre fajnšmekrov nič nového.. ()