Cold Creepy Feeling

Réžia:

Keith Kurlander

Lisa Younger

ricci.s odpad!

Z tohto budem mať asi nočné mory, ale určite nie kvôli kvalitám tohto snímku. Párik si kúpi nový dom, v ktorom straší, a tak treba zavolať parapsychologičku, úžasný námet. Musím aspoň uznať, že vybrali "vhodnú" hlavnú hrdinku, pretože herečku s takým prenikavým hlasom len sotva niekde nájdete. Tá keď zvrieskla, tak už nebolo treba ani duchov, normálne mi vlasy dupkom stávali (a možno aj mojim susedom). Že sa film v nejakom zdanlivo atmosferickom momente prehupol do found footage, už na mňa nezaberie (navyše sa aj tak nikdy nič nestalo). Ako je to nakrútené radšej ani nespomínam, a otravné cinkanie a brnkanie do kolečka, ktoré by asi len tvorcovia tejto pohromy mohli nazvať hudbou, z toho urobili fatálne nepozerateľný film. Ale ten "cold creepy feeling" vo mne ešte nejaký čas ostane... - že som o to vôbec zavadil! ()

George Stobbart

Mladý pár si nadšene obstará opustený dom mimo mesto, no onedlho si uvedomia, že sa v ňom deje niečo nadprirodzené... Ide o ďalší z pokusov, ktorý sa snaží (podobne ako napr. starý známy Paranormal Activity) vyžmýkať z minima maximum. V tomto prípade ale vyžmýkali z minima iba minimum a vlastne jediné čo ma na filme zaujalo, bola divoká scénka, kde dvojica súložila na matraci na zemi a fešandu uhryzol do nohy pavúk :-) Ináč to bola veľká, predvídateľná a nezaujímavá nuda, v amatérskom spracovaní a s amatérskymi hercami. Za pozornosť síce občas stála hlavná hrdinka; pobehovanie v spodnom prádle a škriekanie jej išlo, to je ale asi tak všetko. ()