teutates

Parta futuristicky navlečených šulinu se hraje na vojáčky na jakési odlehle elektrárně někde v prdelakovicích, úžasné! A jak chytře sejmou toho robota, že? Ty jo 4/10 Být tohle celý film, rázem neusnu, tak je to... Sem úplně hotový z toho jak všichni tady žerou vojáčky. Pohoóov, čelem stenu urazit! poklusem klus… ()

dO_od

// Budu to hodnotit jako reklamu ke hře, kterou tenhle krátkometrážní film také je. A jako taková, už nemohla být o moc lepší! V závěru nám ten jeden trik s pádem zabijáckého chodítka moc nevyšel, ale jinak na omezený rozpočet velmi dobrá akce. Možná nebýt utahaného začátku a s trochu výraznějším vizuálem, by to jako futuristická střílečka zafungovalo ještě o něco lépe. ()

Gemini

Velmi příjemná jednohubka, která sice postrádá cokoliv navíc kromě high-tech vojenské akce, ale co taky můžete očekávat od filmu (asi prvního z řady) podle série taktických stříleček;) Technické kategorie radost pohledět (za kamerou Blomkampův věrný souputník Trent Opaloch), zvláštní prémie pro Čechy v podobě Karla Dobrého, a jasný příslib pokračování. Zkrátka proč ne, že. Jen by to mohlo být krapet míň zmatené - do doby, než to vyřeší případné další díly to necháme na přátelských 70%. ()

C0r0ner

Proč ještě nevznikl celovečerní film? Tenhle krátkometrážní nízkorozpočtový snímek je neuvěřitelně parádní ukázkou moderní (možná lehce budoucí) válečné akce a na necelé půlhodině nabízí víc zábavy než několik celovečeráků dohromady. Škoda, že z toho čišel nedostatek peněz, protože ve všech dalších ohledech to byla paráda. 90% ()

Jurgen1488

Ti co jsou pouhými recenzenty filmů tento snímek nedocení, ti co jsou zároveň i hráči, mají na to jiný pohled. Jelikož tento snímek byl prequelem na hru Tom Clancy's Future Soldier. Takže ti co hru znají, tak ví že právě o tom spojení FUTURE SOLDIER to je, jelikož jak snímek, tak i hra ukazují vojenskou jednotku s vyspělou a futuristickou výzbrojí. A takhle by se ten snímek měl hodnotit. Není to čirý film, byť krátkometrážní. Ale je to reklama a i prequel ke hře. Za mě to je povedený snímek, akce, taktika. Zkrátka stejnojmenná hra přenesená do filmu. ()

• Jeden ze střelců skupiny Alpha používá osobní automatickou zbraň FN P90. Stejný kousek často používá i Jack O'Neill (Richard Dean Anderson) v seriálu Hvězdná Brána (od r. 1997). Odstřelovač stejné skupiny pak používá samonabíjecí odstřelovací pušku Barrett M82. (Adrai)
  • Ve snímku se mimo jiné vyskytuje i česká či československá armádní technika, a to konkrétně UAZ 469, Tatra 813, samohybná houfnice Dana, obrněný transportér OT 64 Skot nebo BVP v průzkumné verzi BRM-1K. (Adrai)
  • Natáčanie trvalo iba 19 dní. (drake31)