Go On

USA, (2012–2013), 8 h 4 min (Minutáž: 22 min)

Tvorcovia:

Scott Silveri

Hudba:

John Swihart

Matthew Perry, Laura Benanti, Julie White, Suzy Nakamura, Brett Gelman, John Cho, Sarah Baker, Tonita Castro, Tyler James Williams, Bill Cobbs, Allison Miller (viac)

Nevychovaný, ale okouzlující sportovní hlasatel se snaží překonat životní ztrátu a najde útěchu u členů skupinové terapie, kam musí docházet. (prokda)

L_A_D_A_S

Docela fajn "sitcom" který je bohužel méně vtipný než by si Matthew Perry zasloužil. V komediálním suchu mu šanci dávám ale rozhodně to není seriál u kterého bych strávil několik dílů za sebou a stále se bavil. Doufám že se po vzoru např. "Rules of engagement" ze kterých se po prvních průměrnějších sezónách vyklubal klenot, taky zvedne. Do té doby ale šedý mrňavounký nadprůměr. 3* ()

Pajky3

Na nový seriál Matthewa Perryho jsem byl hodně zvědav, hlavně proto, že jeho postava Chandlera byla v Přátelích má nejoblíbenější. Další srovnání se nabízí s loňským seriálem Anger Management. A i když mám rád Charlieho Sheena, tak tenhle kroužek mám mnohem radši. A to nejen kvůli hlavnímu hrdinovi, lehce arogantnímu komentátorovi Ryanu Kingovi. Upřímně celý kroužek včetně vedoucí má svoje kouzlo, ať už jde o bláznivou feministku Anne, kočičí ženu Soniu, španělsky mluvící Faustu nebo děsivě divného pana K. Potěšila mě i dvojice spolupracovníku Ryana, nejen jeho kámoš a šéf Steven (John Choo), ale i asistentka Carrie. Seriál je nenáročnou oddychovkou, kterou si musíte oblíbit, protože dokáže vyvolat ten správně příjemný pocit. Doufám že dostane další sérii, protože my si s přítelkyni vždycky rádi pustíme nový díl "Chandlera". BTW: Díl s Courteney Cox byl boží. ()

Kaluž

Stárnoucí Matthew Perry je frajer, co s přehledem utáhne vlastní sitcom. A když mu k tomu sekunduje vtipná partička praštěných looserů ze skupinové terapie je o zábavu postaráno. Pozornost na sebe samozřejmě strhává ten divný vousáč - pan K (Brett Gelman) - „Vtipný lidi má každý rád. Jsem jak Robin Williams. Nebo Mitt Romney. Proč vlastně zrušili jeho show? Ten chlap byl asi rok na všech kanálech a teď nic.“ Jedna z mála současných komediálních sérií, která mě chytla a drží. U druhé sezóny na viděnou. ()

Mire

Hodnotím po dvoch epizódach. Do tretej a ďalších sa mi už nechcelo, vôbec ma nebavilo sledovať stárnuceho Matthewa Perryho hrajúc zas Chandlera len trochu inak. Tipujem že seriál nebude mať dlhú trvácnosť a skončí. Tá hviezdička je len tak nejako zo slušnosti, lebo zase na rovnakú úroveň ako niektoré napríklad slovenské "skvosty" samozrejme nepatrí. Bohužiaľ. ()

Liznic

Perry mi hodně připomíná McHaleho z Community. Ostatně celý seriál mi připadá jako jemná variace na Community - pro mne ale slabý odvar. Nevím jestli je to nostalgií kvůli Perrymu (Přátelé jsou nelepší seriál na světě!!!), nebo tím, že Community ještě nezačala nová sezóna. Každopádně vůbec to není špatný a že se u toho nesměju?! Hlavně se nenudím a chvíle jsou to příjmeně strávené. ()

• Jméno hlavní postavy Ryan (Matthew Perry) pochází z gaelsko-irského slova znamenající král, což je zároveň i Ryanovo příjmení King, tedy král. (filmsim)

Zemřel herec Matthew Perry

Zemřel herec Matthew Perry