Rick Stevens (Nat Wolff) se vsadí se spolužákem ze střední školy o 1000 dolarů, že do čtrnácti dnů svede Ninu Pennington (Selena Gomez). Do cesty se mu ale staví spousta překážek včetně Pamely Bender (Elisabeth Shue), která se do Ricka bláznivě zamilovala, nebo také Kevina Carpentera (Austin Stowell), bývalého přítele Niny. Rick časem uznává, že se mu nepodaří sázku vyhrát, a tak se snaží sehnat 1000 dolarů tím, že si doma otevře striptýzový klub. Vše se ovšem zvrtne a obrátí naruby. (KajusaK)

kaylin

Není to komedie, která by nějak zásadně vyčnívala, ale asi mi docela sedlo téma, takže jsem se u "Behaving Badly" docela bavil. Navíc jsem zjistil, že na Selenu se můžu prostě dívat v jakékoli kravině. A tohle je pořád ještě celkem ucházející dílo. Jsou zde celkem snesitelné postavy a hlavně zajímavé herci, kteří to posouvají o trochu výš, než kde to scenáristicky je. ()

KajusaK

Asi jako 90% lidí zde jsem se na film odhodlala podívat jen kvůli účinkujícím a né kvůli scénáři. Děj byl takový zvláštní, ale občas jsem se zasmála. Bylo to tak hloupé až to bylo vtipné ;). Sázelo se zde hlavně na herecké výkony a to vyšlo. Mary-Louise Parker mě opět přesvědčila, že je nejlepší herečkou a jsem ráda, že jsem film viděla, i když tam moc nebyla. Její vzhled jakožto Svatá Lola mi hodně připomínal Lady Gagu :D).Selena mi tu výjimečně moc nevadila. Možná se někdy podívám znovu :)) ()

IQ Tiqe

Tajně jsem doufal, že to bude jedna z těch teenagerských ujeťáren, která je ujetá tak akorát, vtipně, ale bylo to moc. Jo, párkrát jsem se zasmál, ale jinak ztráta času. Že jsou Heather a Ashley v pohodě, to vím i bez toho. # [monitor, 5.1, EN sub] # příběh * | hudba *** | humor * | akce * | napětí – | pustil bych is znovu * ()

ScarPoul

Myslím si, že pochvalu si zaslúži hlavne režisér, keďže dokázal toľko skvelých hercov navolať do takejto blbosti. Vždy som si myslel, že niektoré filmy sú len o tom aby ste videli prsia. A tú sú prsia krásne napratané pod šatami Seleny Gomez, Parkerovej, Rickardsovej, Shueovej a Grahamovej. Čo by mohlo byť na tom také zlé? Reálne je to najväčšia hlúposť akú som za poslednú dobu videl, teda s vynimkou Hounted house. Nesympatický hrdina, nefungujúce vtipný, debilné morálne posolstvo a málo toho, čo by sme mohli nazvať pamätným. Takéto filmy sú najväčšie zlo amerického priemyslu, pretože skrátka sú. Jeden z tých zážitkov, ku ktorému ma dostalo rozmýšľanie mojim penisom. Sadly. ()

Aljak odpad!

Prvotriedna absurdná kravina hodná akurát tak ako súčasť "veľkofilmu" Movie 43. Neviem načo sú dobré takéto filmy, ktoré sa snažia tváriť ako super hustá komédia, ale pritom je to len spleť trápnosti plná absurdností bez logiky. Takže nič iné ako odpad by v tomto prípade nebolo adekvátne. Už len to, že tam hrá Selena Gomez je v podstate varovný signál, že to asi nebude žiadna sláva. ()