Zdeněk Izer a jeho skvělé parodie úplně na všechno. (oficiálny text distribútora)

Masety

1* je za název pořadu (ten mě pobavil víc, než cokoli v jeho obsahu) a pár vtipů, kterými Izer svůj pořad občas proloží, zbytek bohužel vůbec není buřtcajk, ale pěknej bullshit... A to mám Zdendu jinak fakt rád, jako vypravěč vtipů je pro mě snad nepřekonatelný. Doufejme, že se brzy ukáže s o mnoho kvalitnější záležtostí. ()

jericho001

Škoda že Tv Pětka už skončila,protože tohle bylo jediny na co sem se koukal.Zdenda opět ukázal že umí a jeho scénky,skeče a gagy jsou opravdu skvěly.Jeho styl humoru mám opravdu rád a když dělal scénky jako pod lupou anebo čakryho makryho a jeho Koulllle nelžou tak to jsem opravdu nemohl.Sice někdy to bylo slabší,ale jinak spokojenost veliká. ()

Mr.nachos

Jako vypravěč vtipů je dokonalej, málokdo umí podat vtip tak jako on, ale tohle se nepovedlo. Čím víc se snažíš udělat srandu, tím více trapné to je (viz. Vaňková). Ale i tak, jsem se někdy dobře pobavila. Je to typicky izerácký, takže některé vejžblepty nemusím, ale úplnej odpad to není. První myslivecký díl byl vrchol humoru, žádný další díl už ho nepřekonal. ()

michalkop

Buřtcajk balancuje na pomezí mezi záchodovým a masovým humorem. V době nekonečných talentových show a nesmyslných reality show to stačí k úspěchu. To je trochu smutné. Z kultivovanější zábavy tu zbylo jen pár talk show. Buřtcajk je naděje na vzkříšení skečových pořadů. Nemusí pršet, stačí jen, když kape. ()

ivishka odpad!

Starý dobrý Tele Tele.. člověk se zasmál i té největší h*vadině a mělo to hlavu a patu..dokonce i Telebazar a jiné pořady s Izerem jsou vtipné. Jenomže tady jsem se pousmála jen u ženské navigace nebo u parodie na věštce. Bohužel to mi nestačí, jelikož přidaný divácký smích se za minutu spustí tak pětkrát a vyplňuje trapná prázdná nudná místa. Dobrou zárukou trapasu je také potom část pořadu kdy jako skončí ta "vtipná" scénka a Izer říká vtip televiznímu štábu. Já nevím ale TV pětka aspiruje na trapno-televizi roku(i když první čestné místo patří asi pořád nově)...Tou nejhorší částí tohoto pořadu jsou bezpochyby scény se Šárkou Vaňkovou, protože ani u parodie není podmínkou přehrávat. No nic na Buřtcajk se nikdy už nepodívám! ()