The Day the Earth Stopped Masturbating

• Francúzsko Le Jour où la Terre s'ébranla
všetky plagáty
Celý film

Staré Mayské proroctví, které bylo objeveno nedávno tvrdí, že pokaždé když jeden muž masturbuje, jiný muž zemře. Je vyhlášen celosvětový zákaz masturbování, ale muži se s tím jen těžko vyrovnávají. (korbitch22)

Celý film

skepticka

Vidím,že je to skoro ako u nás doma!Potešilo ma aspoň,že v tom nie som sama:-)Pôvodne som chcela dať 4*,ale nemôžem inak,už za ten nadhľad s akým sa vedia muži pobaviť na vlastnej nedokonalosti, musím ako žena oceniť.Niekedy je potreba pobaviť sa, aj na vlastný účet a nebrať sa príliš vážne.Pre tento námet si nedokážem predstaviť iné("vkusné")podanie,proste som asi trochu sprosťanda,ale mne sa to páčilo:-)Budem len dúfať,že sa zo mňa nikdy nestane taká puritánka,aby ma rozhodila takáto nevinná prasačinka! ()

easaque

+4* Tuhle pořádnou PTÁKOVINU jsem viděl už docela dávno a koukám, že jsem ji neoznámkoval a tak to musím DOHONIT. Humor mu rozhodně nechybí a musím OHODnotIT samozřejmě nápaditost plnou parodie, a to že při zpracování se VYHnUL nevkusu. Docela by mě zajímala statistika hodnotících uživatelů, kde by se bral v potaz jejich vztah k náboženství a míra sexuální tolerance - i ta by mohla mít určitý POTENCIál. Jinak se omlouvám za podprahové vtipkování všem všímavým útlocitným čtenářům, kteří o MASTURBACI nemluví, natož aby ji prováděli. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 3 /// ORIGINALITA: 3 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

SOLOM.

Zákaz honění, tak to by moc chlapů asi nepřežilo i ve skutečnosti – páč zakázané ovoce nejvíc chutná a jak víme, na zákazy a nařízení se stejně sere… Vcelku úsměvné video, které mě nejvíc dostalo asi svou první polovinou a tím všeobecným zděšením (jak od mužů, tak i od samotných žen). Jako jo, byla to docela prdel a svým způsobem se všichni tajně modlí, aby k něčemu takovému nikdy ale opravdu nikdy nedošlo… ()

T-pack

What the fuck? řekl jsem si při kouknutí na hlavní stránku a zjištění, že tohle video je mezi nejnavštěvovanějšími filmy. Proč ne, řekl jsem si záhy a dal se do hodnocení, co ovšem říkat o tříminutovém videu. Bylo vytvořeno, aby pobavilo a účel splnilo - tři hvězdičky v základu. Udělané jako trailer/parodie na trailer: rozhodně žádné originální podání, nicméně řemeslně zvládnuté na jedničku - výrazné plusové body. Video naráží na logický rozpor: kdyby masturbace skutečně způsobovala nevysvětlená úmrtí, bylo by nás tu dneska o hodně míň - mínusové body. Ve finále? Tři a půl? Zaokrouhlíme na čtyři? Neni to jedno? Je to internetový video pro pána krále, možná tu bejt nemá, možná má stejný práva jako ostatní snímky, můžeme se snad shodnout, že na cenu akademie asi neaspiruje... akorát teda nechápu, proč tu nejsou Ghost Tits. ()

Aelita

Byla by to zbraň hromadného ničení. Prašť jako uhoď – buďto zabiješ jiného nebo vybouchneš sám. Jo, a ženám by ten enormní zájem mužů zkazil charakter a sebral klid. Taková triviální věc jako masturbace a tak nedozírné důsledky – vskutku platí, že "Záležitosti malého významu nechť jsou brány vážně." ()