Kámoši až na dno lahve

• USA Drinking Buddies (viac)

Kate (Olivia Wilde) a Luke (Jake Johnson) spolu pracují v pivovaru. Panuje mezi nimi jedno z těch přátelství, které by mohlo přerůst v něco víc. Kate je ale s Chrisem (Ron Livingston), Luke s Jill (Anna Kendrick) a Jill by ráda věděla, jestli je Luke připravený mluvit o manželství. Jasné odpovědi na tuhle otázku se dočká poté, co spolu Luke a Kate nečekaně stráví víkend. (Bontonfilm)

Thomick

Hm, mizérie. Nejvíc mě srala Anna Kendrick. Zaprvý je vošklivá, zadruhý neumí hrát a zatřetí jí pro jistotu byla přidělená role tý největší pizdy. To se pak moc nedá svítit no. Dějový zvraty jsou navíc ze zákona buď hloupý, nebo předvídatelný až běda, a tak jedinou zajímavou věcí na Drinking Buddies zůstává uncredited Jason Sudeikis. :)) ()

JohnCZ

Příjemné obsazení a reálně působící zápletka, která je svou reálností tak banální, že jsem měl pocit, že sleduji dokument z úryvku života několika lidí, což prostě není kdovíjaká zábava. Za celý film se prakticky nic nestane, postavy jdou odnikud nikam a jejich vývoj je téměř nulový. A ačkoli není tenhle snímek vykonstruovaný za pomocí precizních dialogů jak bývá zvykem, průběh děje nevybočuje z klasické šablony, díky čemuž na Drinking Buddies zapomenu prakticky okamžitě. ()

Johnny.ARN

Rozhodne nie komédia, ale ani nie čistokrvná dráma. Unudíte sa k smrti, ale tá pavučinka vzťahov a tá krehkosť medzi nimi a správanie hlavných postáv Vás ale nenechá chladných. A hlavne, Olivia Wilde v plavkách a občas aj bez nich, na nezaplatenie. Jeden z tých lepších filmov, ktorý pekne opisuje správanie ľudí a je zasadený do nezvyčajného prostredia. Hold, ľudia sú už taký. 3 z 5 ()

C0r0ner

Nebyla to ani komedie, ani drama, ani romantický film. Vlastně to bylo takové prázdné nic, které si třetí hvězdičku zasloužilo jenom díky občasnému šaškování Olivie Wilde a pivovarskému prostředí. Ne že by se člověk během sledování nudil nebo otravoval, ale po skončení jsem si sám nemohl odpovědět na otázku: "O čem to bylo?" 50% ()

venison

Připravte se na hektolitry piva :-) Příběh filmu rozhodně není nic přelomového - dva alkoholici, kterých je práce zároveň koníčkem, se plácají ve svých propařených životech a osobních vztazích.. Ale Olivia Wilde a Jake M. Johnson to na place rozjedou tak, že jim hltám (a hlavně věřím) naprosto všechno.. :-) Jejich "napětí" bylo téměř hmatatelné.. Zbytek bylo jen velmi dobře vybrané křoví :-) Donutili mě přemýšlet a v hlavě je mám ještě druhý den ;-) ()

• Natáčelo se v Chicagu (Illinois, USA). (BMW12)
  • Ve filmu se jedná čistě jen o improvizaci. Není k němu žádný scénář a jedinou věc, kterou měli herci k dispozici, byl neurčitý koncept dějové linie a uspořádání, v jakém dané události mají následovat. (Mrs.Blue)
  • Ve scéně "chlastací hry" byla Anna Kendrick doopravdy opilá. Protože to byla poslední scéna, která se ten den točila, tak se Anna Kendrick a Jake Johnson rozhodli použít opravdický alkohol, aby vše vypadalo realističtěji. (Cheeker)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (viac)