Mladá dívka Mimma se dostane do nevěstince a je zasvěcována do své nové role jako Paprika, královna noci. Její pouť po cestách neřesti a hříchu provází mladý důstojník námočnictva, Franco, který je dokonce ochoten si ji vzít. Po mnoha předchozích zklamáních však Paprika odmítá a raději se dá vlastní cestou. Cit první lásky se však neztrácí ani po letech, když se opět s Francem setkávají... Známý provokatér a skandalista Tinto Brass přichází se svůdnou kombinací svěží erotiky, lehkého humoru i něžné romance. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

YURAyura

8/10 Jakozto Hornak nemuzu jit s hodnocenim pod 8 - te pani byla v dobe vzniku plna nejenom podprsenka ale i filmove rubriky v serioznich ceskoslovenskych periodicich. A i na zaklade tech par releasovych fotek jsem mel jeste pred filmem divoke sny ;]]] Samotny film, uz si uplne nepamatuju (radsi ;]]), ale bylo tam par veselych momentu - stejny uhel zbrani kapitana a jak se nekteri z klientu dokazali vlomit do svych roli... Mimochodem sorry ale v italskem pornu vetsinou vystupuje OPRAVDOVY Rocco a jelikoz jsem ho v zadnem ze zaberu nevidel, muzu rict, ze se o zadne porno nejedna. Mozna by s na margo TB dalo spekulovat o italske variante Russ Meyera a v tomto konkretnim pripadu na hodne EURO verzi Pretty Woman. A mezi nami devcaty o Robertsove Julii se mi nikdy nezdalo... ()

RomanHyde

Po letech a další zhlédnutí ubírám hvězdičku. Opravdu lze Papriku přirovnat kvalitou i dějem k pozdějším Olmerovým počinům Playgirls a Playgirls II. Tinto Brass však používá více nahoty, lehkou pornografii, herečky krev a mlíko, a trošku nápaditější "voyerskou" kameru. To je však bohužel celé umění v tomto snímku. Jako film je to propadák, jako lehké porno slaboučké. Tenhle film mě eroticky nenaladí, spíše unudí a uspí. ()

Garson

Erotická komedie o holce s uměleckým jménem Paprika která si jde vyzkoušet na 14 dní práci v bordelu jen proto aby měla peníze do začátku pro sebe a pro svého snoubence.Je tak dobrá že si vydělá jako tři dívky dohromady a ředitelka vykřičeného domu je s ní velmi spokojená.Když si ve volnu vyjde do restaurace s jedním klientem narazí tam na svého snoubence a zjistí že on je už tři roky zadaný.Zklamaná a naštvaná se rozhodne že si bude užívat naplno svou intimní práci.Paprika se seznámí s pasákem který jí zprostředkuje práci v luxusnějším nevěstinci u Donny Olympiy.Nejdřív chtěla brigádničit jen 14 dní,ale jak už to u holek v této branži bývá tak se to protáhlo o něco déle.Hodněkrát jsem se zasmál vtipným momentům provázených italskou hudbou takže na slunečné rozpálené dopoledne ideální film. ()

Omnibus

Cituji kolegu: "Nic niterného, ani naopak silně zkaženého. Tinto Brass byl řemeslník. Nic víc ani nic míň." Souhlas. Moc dobrý řemeslník! A vzhledem k tomu, že v celém filmu padne jen pár facek, zato se tu neustále vesele souloží - ve sklepě, v přízemí, v patře... a nepromešká se ani příležitost ve vlaku, to vše okořeněno rozpustilou hudbou, vesele cválající do rytmu přírazů, a zarámováno ne nezajímavým příběhem, kterak si holčina našla práci, co jí sedla jak prdel na hrnec (pardon :-) volám z celých plic: BRAVO ! Víc takových filmů, víc Tinta Brasse, víc "alespoň trochu vykřičených domů" (řečeno s doktorem obého práva Karlem Zajíčkem - Konto separato). Lidi nám budou víc souložit a míň se nám vraždit. A taky bude míň válek... Make love, not war !!!! P.S. samozřejmě, že ty čtyři hvězdy jsou jen pro UNCUT... Sestříhané je to zprasené tak na jednu slabou hvězdu, o tom žádná. ()

pipapa

Muži popřípadě lesbičky si užijí, my ženy a gejové můžeme zatím vyprat, vyžehlit nebo uvařit apod. Přehlídka ženského masa je tady tak masová a přebytečná, že to snad musí po chvíli otrávit i 100%ního heterosexuála = všeho moc škodí! Vulgární scénář, většinou vycházející z úst žen a v češtině pravděpodobně ještě st´avnatější, tomu všemu nasadil ještě korunu. ()

• Keď si Paprika (Debora Caprioglio) vyzlieka pred kúpeľom s Madame Olimpiou nohavičky, má na sebe aj podväzky. Hneď v ďalšej scéne ich na sebe už nemá bez toho, aby si ich vyzliekla. (GTS_PUNK)