Keď sa oživené exponáty v Americkom prírodovednom múzeu v New Yorku začnú správať čudne, Larry, čerstvo povýšený riaditeľ nočnej prevádzky múzea, musí zistiť, čo sa stalo. Magická zlatá doska, vďaka ktorej exponáty každú noc ožívajú, začína pomaly korodovať a kúzlo sa pomaly ale neúprosne vytráca. Odpoveď na to, ako ho obnoviť, sa skrýva v Britskom múzeu v Londýne. Larry by pre záchranu svojej múzejnej rodiny urobil čokoľvek, a tak sa vydá spolu so svojím synom Nickom a všetkými živými exponátmi na cestu z New Yorku do Londýna, aby tu tajomstvo zlatej dosky rozlúštili. (TV JOJ)

kaposlav

Niektorí nevedia kedy prestať. Film Noc v muzeu (2006) mal svoje muchy, ale bol mierne nadpriemerný a zožal úspech. Dvojka z roku 2009 bol možno správny ťah, aj keď podľa mňa nedosahoval úrovne jednotky. Trojka je marketingový a mediálne pretlačený šit. Lákadlom je len obsadenie a efekty s vizuálnou stránkou. Všetko ostatné je brak. ()

hous.enka

Jedna hvězda za scénu Hugha Jackmana, když chce bojovat proti Lancelotovi, a druhá hvězda za Robina Williamse, protože mu toho Tedyho věřím a také proto, že je to jeden z jeho posledních filmů. Jinak začínám mít z Bena Stilera pocit, že by měl hrát už jen a pouze neandrtálce, protože jeho herectví začíná být dost cítit po malinách... ()

Streeper

Upřímně čekala jsem to daleko horší, takže jsem vlastně byla překvapená, ale neuchvátilo mě to natolik, abych tomu dala 3 hvězdičky. Co mě na filmu potěšilo byla určitě přítomnost Robina Williamse a to, že film byl věnován jemu. Ben Stiller předvedl skvělou komediální práci jako vždy a film krásně utíká, jen příběh je dost slabý. ()

silentname

Ako fanúšik série "Night In The Museum" a Robina Williamsa som si nenechal ujsť ani tretí diel. Osobne si myslím, že veľmi ťažili z úspechu prvého filmu, ktorý bol podľa mňa súčasne aj tým najlepším. A to sa nezmenilo. Tretí film je kreatívny v oblasti Akmenrahovej dosky, scénka kde hrdinovia skončia v obraze je vtipná aj zaujímavá a má pár vtipných momentov, no na iných miestach vie aj skutočne ukázať nie príliš inteligentú a zaujímavú komédiu. Na druhú stranu sa mi film asi ale páčil viac ako druhý film. Čo som od filmu čakal, to som aj dostal. Ben Stiller je sympatický herec a ani ostatní za ním moc nezaostávajú. Radšej si pozriem niečo takéto, ako keby som mal vidieť ďalší film s Martinom Lawrencom o tom istom. Takže asi toľko by som povedal. Vlastne... ešte jednu vec by som pridal. Je vo filme fajn vidieť ešte aj Robina Williamsa a Mickeyho Rooneyho. ()

stration

Nezklamalo. Povedené pokračování této kdysi nápady sršící taškařice. Ty nápady jsou ovšem tentokrát kámen úrazu. Je jich totiž sakramentsky málo. Na co celá cesta do Londýna? Vždyť tam mohla být taková kupa nových, zajímavých postav! Přece nejsou v US takoví idioti, aby nepochopili pár postav mimo jejich teritorium. Lancelot je hodně málo. To mě tam přímo nasralo. Jinak je to zase takové, příjemné, hravé a scéna s Hugh Jackmanem je naprosto boží. No co se dá dělat. Ale i tak příjemná zábava. ()

• Ve filmu si záhraly malé cameo děti Bena Stillera (Larry), jako děti zírající na Larryho a jeho gang v autobuse. (Hpatrik)
  • Tento díl vydělal ze všech filmů trilogie nejméně – Noc v muzeu (2006) vydělala 574 milionů amerických dolarů, Noc v muzeu 2 (2009) vydělala 413 milionů dolarů a tento díl vydělal 363 milionů dolarů. (Varan)

Na třetího Hobita si počkáme

Na třetího Hobita si počkáme

03.03.2013

A nikoho to asi nepřekvapí. Když Peter Jackson a studio Warner loni v létě rozhodli o rozdělení původně dvoudílného Hobita na tři části, uklidňovali fanoušky, že na trojku nebudou čekat celý rok, ale… (viac)