Pajky3

K filmu bych se nikdy nedostal, kdyby Netflix nepřipravil "pokračování". I když to možná není ta nejlepší komedie na světě, tak jsem se u ní pobavil vcelku solidně a jsem docela zvědavý na to, co přinese seriál. Je vidět, že se při tom herci bavili a nedivím se, že se jim chtělo i do pokračování. Na druhou stranu plně chápu nízké hodnocení, protože je to vážně něco jiného, ale obsazení se jim vážně povedlo. ()

tom.nosek

Nový seriál, který má sloužit jako prequel k tomuto filmu, podle traileru vypadal docela jako slušná jízda, a tak jsem se rozhodl doplnit si filmové znalosti a Wet Hot American Summer zkouknout. Film je rozdělen na několik dějových linek, které většinou zahrnují některou skupinu či jednotlivce z vedoucích dětského táboru. Osmdesátkový nádech a situace vyhnané do naprostého WTF extrému film často odlišují a patří k té lepší části filmu. Horší je to ovšem s dějem. Některé linky jsou vtipné (Gene, Ben a McKinley, Henry a Beth), ovšem některé jsou spíš trapné (Steve) a některé jsou obzlášť trapné a ještě k tomu hloupé (Gail). Ve výsledku je to tak průměrná podívaná, bez které bych v klidu přežil, ale zároveň nelituji, že jsem nad tím těch 97 minut strávil. ()

VasaX

Bláznivá komedie, kde gagy jen gradují do absurdna a zároveň jsou satirou na stereotypy ohledně teenagerů a letních táboru. Jedná se o soubor menších příběhů propojených tématem posledního dne na táboře. Střelená jízda, která slibuje tomu, kdo na ni přistoupí fajn oddechovou zábavu. Mimochodem, nevím, odkud si "Hans" vycucal obsah filmu, ale z filmu samotného určitě ne... ()

carly

neviem, čo autori tohto počinu fajčili, ale musela to byť kvalita. lebo toto nikoho plne pri zmysloch nemohlo napadnúť. jediná naozaj milá vec tam bola tá gay dvojica. no a skvelí herci. preto tie 2* aj keď im treba uznať, že sa im do 90 minút podarilo nacpať toho toľko, čo iným ani do 5 sérií seriálu ()

pornogrind

Od filmu jsem očekával zábavnou komedii. Je tu k vidění pár známějších xichtů. O to víc jsem zklamanej. Ač nerad tak musím konstatovat, že tahle "komedie" nabízí humor na hranici trapnosti(samozřejmě závisí na vkusu diváka a né každej semnou musí a bude souhlasit). Mě osobně pobavilo opravdu jen pár scén a fórků. A za to málo ty 2hvězdy dám. ()

• V roku 2011 sa Paul Rudd vyjadril, že si nie je istý, či mu bol za tento film vyplatený honorár. (dwdb)
  • Počas natáčania pršalo 23 dní z celkového počtu 28 natáčacích dní. (dwdb)
  • Pri scéne, kedy je Beth (Janeane Garofalo) pobozkaná, začne v pozadí hrať inštrumentálna verzia piesne "Beth" od kapely KISS. (dwdb)