Slovenský režisér má za úkol natočit v hotelu propagační pornosnímek. Všechno jde podle plánu, dokud kuchař Smutný neotráví dvojici maďarských pornoherců prošlým smaženým sýrem. Podaří se dvojici nahradit někým z ansámblu hotelu a kdo to bude? (Česká televize)

Cesty timem

Přemýšlím, jestli ten název není nějaký "poslechový" dvojsmysl, což by pro mne při nabušenosti seriálu těmi všemi nápady nebylo překvapením. Tak co třeba "Zítra točím vaši!" ... Takže bacha ať vaši při něčem nenatočí! .... Tady mi opět poněkud přetejká hodnocení 5* .... Po skouknutí celého je toto nejlepší díl, který jsem si dal několikrát. Nejde o to, že je to kolem porna, jde o jelena tyyvole! :-) a také číslo 5 žije a jde o horníčka, prostě jde o humor tyyvoolee! :-)) Trojan super, ale i jiní, prostě celkově! ()

vinducha

Speciálně v tomto dílu bych chtěl poděkovat paní Krobotové a panu Trojanovi ,  tosneviděls , co ty 2 předváděli při natáčení rádobypéčka , zase sem si pocintal triko , úžasné, zajímalo by mě z čí hlavy konkrétně toto vylezlo , tahle scéna byla opravdu počůrávací.. ()