Tentoraz si začali s nesprávnym chlapom! Po únosu vnuka berie drsný policajt Frank "Bullet" Marasco spravodlivosť do vlastných rúk.
Policajt Frank Marasco zatkne muža z gangu Kaneovcov, ktorého následne odsúdia na trest smrti. Aby zabránili poprave svojho parťáka, gangstri Carlito a Manual Kaneovci unesú dcéru kalifornského guvernéra Johnsona a tiež Frankovho vnuka Maria. To ale netušia, s kým sa zahrávajú. Drsný policajt Frank Marasco zvaný Bullet sa rozhnevá, vezme spravodlivosť do vlastných rúk a rozhodne sa obe deti zachrániť všetkými prostriedkami. A keď sa raz Frank pre niečo rozhodne, neradno sa mu stavať do cesty... (TV JOJ)

Jara.Cimrman.jr

"Nebudem dělat nic. A co udělám já, nechtějte vědět." Když je prokurátorka v koncích, guvernér si strachy kouše nehty a policii došly komanda, tak nastává chvíle pro prťavého naštvaného Mexikána. Naštěstí žijeme v době, kdy nikdo nikoho nedokáže vypátrat podle signálu mobilu a tak má Děda Střela dost prostoru pro své střelecké a bojové umění. Obojí je sice spíše k smíchu, ale ten jeho zlý kukuč, a taky jeho parádní "mexickej výslech" na kanystru benzínu, mi strachy nedovolí jít pod dvě hvězdy. ()

kaposlav

Týto akční veteráni miestami vo filme pôsobia komicky, ale aj tak som s filmom spokojný. Žial ostatných 30 minút už pregýčovali. Mal som pocit, že ľudia umierajú okamžite po zásahu strelnou zranou a je jedno, kde ich trafíte. Vo filme sa mi páčila najmä myšlienka, že USA by mali mať na vlajke zbrane a nie hviezdy. Pekne to ten gangster povedal aj s dôvodmi. Okerem toho, že som udelil 3* musím napísať, že tento film nepotrebujem viackrát vidieť. ()

Figu

Velice jednoduchý akčňák s laciným příběhem přirozeným pro Seagalovi a Van Dammovi novinky. O to zde ani moc nejde. Jde především o to, obdivovat Treja a jeho neúnavné životní tempo, kterým se snaží snad vyrovnat Slyovi či Neesonovi a celkem mu to i jde. Je tam spousty akce bez nápadu a řekl bych i dost směšných dialogů, jenže já do akčního filmu moc myšlenku nevyžaduju, ovšem když je, tak je to báječné. Trejo je Mačeta, jako Střelu si ho určitě nikdy nevybavím. 50% ()

Wacoslav1

Dannyho Treja mám rád, ale poslední dobou získávám pocit, že se z vyjímkou Machete kde září nejen on, ale i kvalita filmu upisuje kdejaký sračce jenom aby měl další zářez na pažbě. Nevím osobně jestli je to tím, že chce soutěžit o rekord v počtu natočených filmů nebo prostě za každý podobný kousek shrábne odpovídající kapesné, takže se mu to dostatečně vyplatí a na kvalitu se přitom kašle, ale je to škoda tenhle hustej týpek by měl určitě na víc než se producírovat v podobných amatérštinách jako tato. Škoda 1* jen za něj.20% ()

lillien

Je to strašná ptákovina plná dřevěného herectví, ale na Trejovy porcelánové zubní fazety se mi pořád dobře dívá, navíc je mi sympatické, že jeho šarpejí obličejové záhyby stále odolávají vábení botoxové víly. Příběh a herci jsou tak za čtyři mínus, snad kromě hlavního záporáka, který mi stál za výdrž, jakou by si jinak tahle slátanina vůbec nezasloužila. ()