Monster High: Hrůzy pátečních večerů

• USA Monster High: Friday Night Frights
všetky plagáty

Když Frankie Stein™ ve zbrusu novém filmu Hrůzy pátečních večerů zjistí, že se se svými kamarády nemůže zúčastnit šampionátu na kolečkových bruslích Skulltimate Roller Maze™, přesvědčí je o tom, že pokud zkusí využit "síly příšerek", nic nemusí být ještě ztracené. (oficiálny text distribútora)

NinadeL

#5. Monster High film funguje velmi dobře v rámci univerzální formulky sportovního žánru. Pravidla a emoce jsou jasné, a ve výsledku je jedno, jestli člověk fandí holčičímu týmu MH na bruslích nebo třeba Rockymu proti Apollo Creedovi nebo Madonně v baseballovém družstvu v A League of Their Own, případně sleduje kriket v Lagaanu. Skvělou roli rebelky tu má Operetta, překvapivou roli chrlička Rochelle Goyle a nečekaně zábavný je i origin Robeccy Steam. Série sběratelských panenek právě z tohoto filmu mi geniální sice nepřipadá, ale při pohledu na Ghoulii Yelps v přilbě ve tvaru mozku se musím vždycky smát :) ()

BLEEDER

Monster High: Hrôza piatkovej noci. Piaty Monster High film bol naozaj skvelý. Po prehre Monster High tímu v hre "Krik", príšery stratili erb školy a teraz sa Monster High rozpadá. Aby erb získali späť, musia vyhrať proti ich odvekému nepriateľovi. Chalanský tím je ale zranený a nemôže hrať. Preto príšerky vytvoria dievčenské družstvo napriek tomu, že "Krik" je šport len pre chalanov. Film otvára výbornú tému, ktorú zvládol vynikajúco. Pri pozeraní filmu sa naozaj  nudiť nebudete. Emocionálne scény striedajú akčné a napínavé pasáže z korčuľovacích pretekov. Nové postavy, ktoré nám tento film predstavil, sú vynikajúco napísané (natoľko, že aj o Robecce aj o Rochell v ďalších rokoch vyšli nové MH filmy. Konkrétne Scaris a Monštruózne splynutie.) Musím aj pochváliť nové Monster looky príšeriek v dresoch. Stunning! 9/10 ()

Lilith03

Jak už tu někdo psal v komentářích, při těchto filmech opravdu zapomenete na to, kolik vám je let. Filmy se líbí i mému příteli, k večeři ideální filmy na oddech. Tenhle konkrétně opět nezklamal a na to, že je to ten kratší, je dobrý. Plusové body za feministický nadhled a krásnou message pro menší diváky. Skvělé nové postavy i fajn příběh. ()