Novomanželia Zach a Samanta McCallovci (Allison Millerová, Zach Gilford) zažijú počas medových týždňov niekoľko tajomných udalostí. Už onedlho sa musia vyrovnať s neplánovaným tehotenstvom. Zach, ktorý všetko nakrúca na video pre budúce generácie, si v správaní svojej ženy všimne podivné maličkosti, ktoré obaja spočiatku pripisujú stresu, ale čoskoro je zrejmé, že znepokojujúce premeny Samanthinho tela i duše majú oveľa zlovestnejší pôvod. (TV JOJ)

dubinak

Devil's Due mě neuspokojilo absolutně v ničem. Od slabého příběhu, přes nudný scénář až po bezcenné, nepřehledné a zmatené vyústění. Hezká tvářička hlavní hrdinky mi nestačila k plnohodnotnému zážitku a v podstatě ani k nějakému pozitivnímu dojmu. Naneštěstí už je pro mě tento film jen ždímání z již několikrát převařeného a found footage pomalu ale jistě přestává diváky lákat. Další faktor, který přispívá k tomuto případu je rádoby šokující námět, avšak i ten mě totálně minul účinkem a nezanechal ve mně emocí ani co by se za nehet vešlo. Zkrátka ztráta času. Alespoň pro mě. Tentokrát už jsem byla docela rozčílená, jak nezáživný celý tento snímek byl. ()

Pilda17

Další z řady trapných FF hororů, od Devil's Due jsem se nechal zlákat povedeným trailerem. Jak už je známé, tak trailer není vše a u tohoto to platí dvojnásob. Pár slušných scén se najde, hlavně nejkvalitnější lesní, ale to je velmi málo na 90 minut. Závěr také nebyl z nejhorších, ale rozjezd mohl přijít daleko dříve. Vše už stejně mnohokrát viděno jinde, takže žádné novinky se nedočkáme. Jeden z mála kladů je hlavní herecká dvojice, protože nepůsobili otravně a naopak docela sympaticky. I přesto těch kladů je minimum a kdybych chtěl jít aspoň do průměru, tak urazím jiné horory, takže nemohu dát nic jiného než 4/10 = 40%, protože do průměru má ještě daleko. ()

VenDulin85

Devil's Due... kde začít? Chápu, že má někdo mánii natočit celý svůj život, takového partnera bych asi brzy vyprovodila ze dveří, ale.. řekněte mi, že kdyby se vám začalo dít něco jako hodně divného, tak byste přece pustili kameru z ruky a šli to řešit. A on ne, pořád a za každých okolností natáčí imrvére všechno. Chápu, že to tak musí být, abychom my, diváci, viděli vše od A do Z, a že jít s logikou na horor je poněkud.. nelogické, ale zhruba od půlky filmu už mě to vytáčelo na maximum. Jinak to je ovšem docela snesitelný snímek o zrodu malého satánka, co mi tam hodně chybělo, bylo to, že jsme ho prakticky ani nezahlédli. ()

Han22

A další found footage. Tentokrát o mladém páru, čekající dítě, které je ďáblovo. Rosemary ale může být v klidu, tohle je jen tradičně nudný prefabrikát. Je tu sice celkem sympatický pár a když se to rozjede, nechybí troška magie, krve a házení s lidmi, za což dávám ty 2*. Zbytek je ale klasika - hodinová nuda než se začne něco dít, zlo se kterým nelze nic dělat (veškeré pokusy hrdiny skončí u kněze který mu přeloží větu z bible), špatný konec a třepající se kamera. Nejvíce mě na těchto rádoby reálných hororech vytáčí, že hrdiny může někdo kuchat a mordovat, ale oni ani těsně před smrtí nepustí kameru z pazour. ()

Terva

CITÁT - Nepřichází jen jeden Antichrist, přichází jich mnoho........ Hlavní hrdina si natáčí na ruční kameru bez stabilizátoru svou svatbu a svatební cestu a prý chce natočit vše na co bychom neměli zapomenout. Proč mu to nechci věřit? Páni, to je bomba!!!!! Něco podobného jsem natočil před dvaceti lety na své svatbě. Jen tomu dodám pár dramatických trikových sekvencí, nějakou hudbu a mám to. CITÁT - Cítím z vás smrt............. Strašný a jen kousek stačil abych tomu dal -odpad- Jedna hvězda za odvahu. ()

• Uvedenie filmu do kín sprevádzala marketingová kampaň, kedy sa po uliciach New Yorku pohyboval detský kočík ovládaný na diaľku, v ktorom bolo ukryté mechanické dieťa s hrôzostrašným výzorom, akoby ho posadol diabol. Z detského kočíka sa ozýval plač a hneď ako okoloidúci nazreli do kočíka, dieťa sa rýchlo posadilo a spustilo rev, niekedy dokonca striekalo tekutinu - zvratky. Video na portáli YouTube, kde dieťa straší okoloidúcich, malo len za 2 dni 20 miliónov zhliadnutí. (xpantherx)
  • Během natáčení scén v kostele se několikrát přerušilo natáčení - kvůli tornádu, požáru a výpadku proudu. (Hal_Moore)
  • Tvůrci k filmu přistupovali raději jako k mixu děsivého thrilleru a znepokojivé romance než k hororu. (Hal_Moore)