Mama

Ukážka z filmu 62
USA, (2013–2021), 60 h 24 min (Minutáž: 19–22 min)

Anna Faris, Allison Janney, Mimi Kennedy, Beth Hall, Jaime Pressly, Matt Jones, William Fichtner, Sadie Calvano, Spencer Daniels, Nate Corddry, French Stewart (viac)

Americký sitkom z produkcie Chucka Lorreho, tvorcu seriálov ako Dva a pol chlapa a Teória veľkého tresku, sleduje  osudy Christy, ktorá ako slobodná matka a profesionálna čašníčka na pokraji nervového zrútenia čelí nezodpovedným rozhodnutiam svojej mladosti. Za svoj alkoholizmus a mizerné výchovné princípy viní svoju matku, Bonnie. (TV Markíza)

Ukážka z filmu 62

Jerris008

U tohoto seriálu je jasně vidět, že ho celkem podstatná část lidí vzdala po jednom-dvou dílech nebo zahlédla pár nesouvislých scén v televizi a hned sem vlepila odpad. Ovšem hodnocení jednotlivých sérií ukazuje, že tento seriál není vůbec tak marný, já osobně se u málokterého seriálu směju v každém díle, jako tomu je u Mom. Po příchodu postavy Adama se kvalita zvedla na 5*, po odchodu Christy zase o dost klesla, ale i tak si to těch 80% zaslouží. ()

AndrewNewman

Ktovie prečo ste to tak hrozne zvozili. Ja som videl svižný, vtipný sitkom s originálnymi postavami. Tentokrát sa môj obľúbený tvorca Chuck Lorre zameral na závislých alkoholikov a feťakov a dodal im charizmu, šarm a takisto sexepíl. Taktiež oceňujem, že sa konečne niekto pozrel na príbeh týchto abstinentov aj z tej druhej, humornej stránky, pretože doposiaľ sme čo sa tejto témy týka videli len samé drámy typu Requiem za sen. Posledná séria bez hlavnej postavy ma spočiatku odrádzala, ale napokon to dopadlo dobre. ()

waits

V dobu kdy tenhle seriál běží, mám na programu svoji odpolední filtrovanou kávu, zkusil jsem si pauzu zpestřit několika (sedmi, osmi?) díly Mámy. A čím dál tím víc je mi jasný, že tohle není pro mě. Nepamatuju, že bych se zasmál, postavy i příšerně lezou na nervy a na rozdíl třeba od Ženatého se závazky, kde se k sobě rodinní příslušníci chovají také podobně krutě, mám z tohohle sitcomu špatnou náladu, sledujeme jen smutné životy prokládané nahraným smíchem, chudáci všechny postavy.. ()

Yardie

Takových 50%. První série se mi líbila, to bych řekl, že byly lepší 3*. Ovšem poté to nabralo sestupnou tendenci a druhou sérii jsem ani nedokoukal a vypustil to ze svého večerního programu. Vtipy se stále dokola opakovaly, takže už nebyly moc vtipné, spíše otravné, témata a hlavní protagonisté mi začaly lézt na nervy svým chováním a celkově to ztratilo tu vtipnost a lehkost první série. Howgh! ()

dalziel

Tu a tam pri bezhlavom prepínaní staníc zamrznem na na nove 2 kde to dávajú a chvíľu sa zadívam.Väčšinou to ale dlho nevydržím.Obsadenie je slušné, ale tým to asi končí...Chuck Lorre si toho v jednu chvíľu nabral priveľa a kvalita šla dole. Epilog: Nakoľko som bol donútený vstávať vo veľmi skorých ranných hodinách stala sa Mom mojím každodenným parťákom pri vstávaní.Tak dvíham na 80 % ()

Galéria (1 302)

• Úvodní melodie pochází z opery Mikhaila Glinka „Ruslan a Ludmila“. Jmenuje se „Overture“. (peeteno78)