Britney Spears: Till the World Ends

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2011, 4 min

Till the World Ends druhý singl z alba Femme Fatale americké zpěvačky Britney Spears. Song byl vydán 4. března 2011. Produkce se ujali producenti Dr. Luke, Max Martin a Billboard..Postapokalyptické taneční video z městského undergroundu režíroval Ray Kay. Britney a Ray Kay natočili dvě verze tohoto klipu. Jedná se o normální verzi a o prodlouženou taneční. (Wikipedia)

Hornet.CZ

75% / Na poměry Britney velmi slušné video, možná, že aj nejlepší vůbec. Hudebně to byla pro mne kdysi srdcovka ale bohužel v tom co jsem začal poslouchat později se to začalo ztrácet a pak to vypadlo, ale nemám s ní jedinej problém. Video: 65%, Hudba: 85% ()

Litsarch

Jedna z písniček "nové éry" Britney. O poznání vyspělejší hudba, skvěle podmanivá a je vidět, že Britney je všech v plné síle. Klip skvěle silutuje to, jaká písnička je. Nebo... Pro jaké příležitosti byla stvořena. Po skončení, ale vlastně už v jejím průběhu, má člověk až nutkání začít tancovat. Nesmím opomenout také moc hezkou vizuální a technickou stránku klipu, jeho temnějšímu ladění a i když taneční choreografie už v klipech dnes již nikoho nepřekvapí, ale hezky se na ně kouká. :) Klip k Till the World Ends sice nedosahuje pro mě takových kvalit jako skvělé klipy k písním Criminal nebo I Wanna Go, ale pořád se jedná o velmi dobrou práci. ()

corpsy

Takéto polohy bývalému sladkému dievčatku, aj v jej staršom veku, rozhodne nepasujú. Proste ´´Oops Sometimes I Hit You Baby One More.´´ ()

Marek1991 odpad!

Tak aj manažment Britney Spears zareagoval na trend postapokalyptických filmov, týmto videoklipom. Pripadalo mi to, ako keby som sa pozeral na posledné chvíle Sodomy a Gomory, pritom ďalšom grupáči, ktorý tam mala, akurát, že napriek tomu, o čom spievala, tak sa tam ten koniec nedostavil. Nehovorte mi, že to bolo dobré, lebo toto sa opäť hralo na nejaký dej, bola to však podľa mňa skôr elektronická záležitosť a gýč. ()

• Britney si během natáčení stěžovala na strašný zápach a vedro v prostorách natáčení. (Dlee)
  • V roce 2011 se stala Britney Tváří taneční hry "Twister Dance", kde jako hlavní song hry byla vybrána přávě skladba "Till The World Ends". Reklamu zrežíroval Ray Kay, který natočil i klip k původní písni. (Dlee)
  • Ray Kay natočil dvě verze klipu "Till The World End". Jedna zobrazuje příběh, druhá je ryze taneční záležitostí. (Dlee)