UFC Fight Night: Shogun vs. Sonnen

(relácia)
  • USA UFC Fight Night 26 (neoficiálny názov)
Športový
USA, 2013

Účinkujú:

Joe Rogan

ConanVJ

Lauson vs. Johnson 3,5* Pěknej celkem jednostrannej strikovej. Neděje se zde nic k zapamatování............. Hall vs. Howard 3* Pro mě celkem nezajímavej zápas........... Brown vs. Pyle 4* Hodně rychlej zápas. Parádní K.O. ................. Faber (2) vs. Alcantara 4,5* Parádní zápas, kterej se většinu času odehrává na zemi. Začátek prvního kola mě hodně překvapil a celý kolo je super. Mohlo být i překvapivé vítězství.............. Overeem (5) vs. Travis (8) 4,5* Rychlej zápas ukončenej parádním K.O. ................... Rua (8) vs. Sonnen (9) 5* Taky rychlej zápas, kterej je většinu času na zemi a ukončenej krásnou submisí Guillotine Choke.............. Celkově pěknej event, ve kterým mě překvapili dva zápasy. Ten první byl Overeemův, kdy se zápas nakonec nečekaně otočil. Druhý zápas byl hlaní, kdy bych ani ve snu nečekal takovou dominanci a nepuštění do šance soupeře. Hol vítěz má spoutu kvalit a neni dobrý ho podceňovat. Hodně mě i překvapil Sonnenův výrok na Wanderleiovu hlavu. Celkově závám eventu 85% :) ()