Britney Spears: From the Bottom of My Broken Hear

USA, 1999, 5 min

Réžia:

Gregory Dark

Britney Spears

Videoklip režíroval Gregory Dark a vše začíná pohledem na Britney, která si balí své věci a chystá se na odchod z domova. Je rozrušená, protože ví, že opustí svou lásku.
Skrz video vidíme i jakési záběry do minulosti, kde je se svým přítelem. Klip končí tak, že se přítel snaží Britney zastavit, proto vyráží na autobusovou zastávku. Přijede ale pozdě, Britney už odjíždí. (Wikipedia)

Marek1991

Britney zahrala na city najmä u ľudí, ktorí prešli rozchodom, to vždy zaberá, najmä tá romantika na veži bola pekná, no dej podľa mňa slabý a celkové vyznenie, najmä s tým jej spevom sa mne nepáčilo, žiadna sláva, slabý podpriemer. ()

corpsy

Nebolo ťažké sa platonicky zaľúbiť do kočky ako Britney ( aj keď jej hudobný štýl tak trochu kolidoval s mojim vkusom ), proste ako práve ´´začinajúci´´ dospelák som to bral hlavne cez jej videoklipy, mala štýl, hlavne ten svoj dievčenský, ale nie každý pokus o to isté sa podaril. Viď tento klip. ()

• Píseň napsal a produkoval Eric Foster White. V této melancholické baladě vzpomíná Britney na svou první lásku a přeje si, aby nikdy neskončila. (Dlee)