Britney Spears: Outrageous

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2004, 4 min

Outrageous (Odporný) je čtvrtá a poslední píseň z alba In the Zone, jenž nazpívala Američanka Britney Spears. Singl byl vydán během třetí čtvrtiny roku 2004.
Píseň Outrageous napsal a produkoval známý R&B zpěvák R. Kelly, kterého můžeme slyšet ve vokálech této písně. Text písně si přála Britney, aby byl napsaný na ní a znamenal, že všechno, co dělá je odporné. (Wikipedia)

Marek1991 odpad!

Jediná dobrá vec v klipe podľa mňa nie je, opäť sexistické, opäť až komické, najmä keď sa hraje na niečo, čo nie je, tentokrát nie rock, ale akýsi štýl černochov, navyše ma celkom mrzí, že Snoop Dogg sa dal na niečo také, ale tak zas treba brať aj v úvahu, že on bol vždy dosť komerčný. Suterén hudby a klipov. ()

• Klip se natáčel ve Woodside v New Yorku, kde Britney sleduje Snoop Dogga při basketbalu, se kterým později i flirtuje. Poslední natočená scéna je tanec, při němž si Britney zranila nohu. Natáčení proto nebylo dokončeno. Scény z nedotočeného klipu byly zveřejněny na DVD Greatest Hits: My Prerogative. (Dlee)
  • Písni Outrageous se moc nedařilo, odborníci se ale shodli, že píseň není špatná, ale zkrátka k ní chyběl videoklip, který by se fanouškům vryl do povědomí. (Dlee)