Britney Spears: My Prerogative

Jake Nava

Hudba:

Bobby Brown

Britney Spears

My Prerogative (Mé neodvolatelné právo) je píseň Britney Spears, kterou vydala v roce 2004.
Klip režíroval Jake Nava a je v něm i zinscenována svatba s jejím pozdějším manželem Kevinem Federlinem. Videoklip byl jindy k Britney velmi kritickým časopisem Rolling Stone označen za nejlepší klip roku 2004. Ironicky server Muchmusic toto video prohlásil za nejhorší v témže roce. (Wikipedia)

Marek1991

Opäť sexistické, no páčilo sa mi to trocha viac a prekvapujúco tá počítačová hudba akosi ušla, aj keď klip vyznel dosť čierne, nuž ani ten jej vzťah po svadbe s Kevinom Federlinom jej dlho nevydržal. Klip zrejme vtedy odovedal na tú jej časť života. Na jej tvrbe je tá jej nevyspelosť však poznať, omieľanie slov ako boys, crazy, baby, nasty a podobne. ()

ChArLeNe

Toto mi tu sem chýbalo. *People can take everything away from you But they can never take away your truth But the question is.. Can you handle mine?* // *Everybody's talking all this stuff about me Why don't they just let me live? I don't need permission, make my own decisions That's my prerogative* ()

• Píseň v originále nazpíval Bobby Brown. (Dlee)
  • V klipu se mihne i tehdejší manžel zpěvačky Kevin Federlline. (Dlee)
  • V USA tato coververze nezaznamenala úspěch. Píseň se nedostala do pořadí Billboard Hot 100, přesto se singlu celosvětově prodalo přes 1,1 milionu kopií. (Dlee)