Britney Spears: Do Somethin'

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
USA, 2005, 4 min

Do Somethin' (Udělej něco) je píseň Britney Spears, která vyšla na albu toho nejlepšího Greatest Hits: My Prerogative. Ačkoli píseň nebyla oficiálně v USA vydána, dostala se na poslední sté místo v hitparádě Billboard Hot 100. Jinde ve světě tato píseň posbírala skromné úspěchy. (Wikipedia)

Marek1991 odpad!

Ďalšia brutálna hlúposť, ktorá k tomuto vygradovala po mnohých nezmysloch, no aj po pár výnimkách, ktoré však asi len potvrdili pravidlo z jej diel v psoledných rokoch. Gýč, trápnosti, komercia, zbohatlíctvo, ukázalo sa, že nevie, čo zo sebou v tých rokoch. ()

corpsy

Britney a jej klasický videoklipový comeback. Nejaký ten sexy kostýmček, nejaké to prádielko, no len aby sa nezabudlo, aká bola v rokoch jej najväčšej slávy. Myslím, že takéto neduhy by sa dali tak nejako pozmeniť. ()

• Režie klipu se premiérově uchopila sama Britney, ale na pomoc si přece jen pozvala i někoho zkušenějšího, a to Billieho Woodruffa. (Dlee)
  • Videoklip zažil o dva roky později, kdy Britney už naplno žila nezřízeným životem, dohru. Její životní styl se znelíbilo Louisi Vuittonovi, jehož firemní značka je k vidění na automobilu, v němž se Brit a její kamarádky prohání po nebeských stráních. Vysoudil osm set tisíc amerických dolarů a zákaz vysílaní klipu navrch. (Dlee)