Identity

všetky plagáty
Krátkometrážny / Dráma
USA, 2012, 5 min

Khalesi

Wow. Tak takto reálny a pritom symbolický snímoček som už dlho nevidela. Páčila sa mi hlavne prednáška o oslobodení sa z otroctva v triede plnej otrokov vlastného strachu a koniec filmu:) Veľmi inšpirujúce a hodné zamyslenia. Prečo sa tak skrývame, čoho sa to vlastne bojíme. Je to poprenie seba samých. Nemôžeme sa diviť, že sme v živote zmätení a nešťastní, patrí nám to, ak nenájdeme odvahu zbaviť sa svojho strachu! ()

Forsberg11

Uvedomelá agitka o tom ako tu vlastne všetci nosíme celý čas masku. A aj keď si jednu dáme dole, stále máme na tvári ďalšiu. Dobrý nápad ale strašne nezáživne spracovaný a podaný divákovi za studena, bez emócií. Takto sa to veru nerobí... Dve za snahu. 30 %!! ()

orkadimenza

Kéž by takový skvělý nápad byl proveden lépe. Kéž by scénárista zakomponoval do myšlenky nějaký děj. Kéž by to nemělo jen 5 minut a neopakovala se jedna scéna 2x. Kéž by to nebylo tak ohrané. ()

Alex126

Ahhh. Tolik omílané klišé je zde zas v podobě krátkometráže. Odhod'me masky a bud'me sami sebou - blee. Ne, že bych nepodporoval nápad, ale sakra ... to jste nemohli vymyslet nějakou nadstavbu, nebo MOŽNÁ přidat VLASTNÍ nápad? Pochopím, když někdo chce znovunatočit film s efekty, aby získal nový rozměr, ale co ksakru chcete víc vytěžit z této ideje? ()

Sadova302b50

Nevím, v čem by měl být snímek jedinečný, zpracováním určitě ne. Postupy, včetně promítání pozpátku, zde podle mě fungují jako floskule v ústech toporného řečníka. Souhlasím s uživatelem Alexem126, snímek postrádá progresivitu a kapku novátorství, proto se mění v jedno velké klišé. Závěr je díky tomu neskutečně fádní, až kýčovitý. Škoda, téma napsané v záhlaví papíru by vždycky svedlo k široké diskuzi, film otázky spíš zahrabává do šedi. ()