Co v Silvestru 1999 nebylo. První část televizní show. Účinkují Petr Novotný a Lunetic, Marián Labuda, Josef Dvořák, Jan Nedvěd, Bára Štěpánová, Šlapeto, Spirituál kvintet, Žlutý pes, Jiří Korn a Rebels, Jaroslav Uhlíř a další.

Co v Silvestru 1999 nebylo. Druhá část televizní show. Účinkují Petr Novotný a Lucie Bílá, Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Miloslav Šimek, Pavel Zedníček, Lubomír Lipský, Václav Vydra, Veronika Žilková, Těžkej Pokondr, Marcela Holanová, Michal David, Richard Müller, Miro Žbirka, Peter Nagy a další. (oficiálny text distribútora)

Koda

Z mého soudku si myslím, že tento silvestr s Petrem Novotným byl zřejmě jeden z nejlepších, co Železný a spol. připravili. Byl plný humoru, dospěláckých vtipů, písní a báječným přípitkem se spousty slavnými herci, zpěváky, moderátory apod. + nesmí chybět přípitek Bohdalové s Nárožným, kteří přenesli poselství a 3x cinkli na naše štěstí. Škoda, že moderní doba TV Novy se staví na opakující se Tvoje tvář má známý hlas. ()

Mark1983

Po pravdě řečeno, Nova a další televize stále sázejí na retro televizní zábavy, jenž má silvestrovský podtext, ač odmítají točit nové zábavné silvestrovské programy a vymýšlejí jen, což akcentuji, NANEJVÝŠ hudební soutěže ve stylu Superstar, Tvoje tvář má známý hlas a podobně. Ať si tvrdí každý, co chce, tehdejší televizní společnosti dokázali tehdejší své diváky imponovat. Upoutat. Však většina současných pořadů nestojí za nic, i když ještě před dvaceti lety po pádu komunismu se ještě snažili, ale s postupem času to šlo do kopru. ()

Baži

Teď to opakovali na Telce a nebylo to úplně nevtipné, musím říct. Šílené je to playbackové hraní kapel, to nechápu, jak do toho nějaký slušný hudebník mohl vůbec jít. To je k zblití. Ale Novotný je dobrej. ()

fabecc1222

Nikdy jsem nebyl moc na klasické vtipy, a tenhle Silvestr je na nich bohužel dost založen, takže takových těch "kameňáků" tu za večer zazní fakt kupa ale reálně vtipný je tak jeden. K tomu ještě Novotný pořád dokola opakuje, jak on vtipy nikdy nevypráví, přitom při každém svém výstupu nějaký přidá, ačkoliv jeho výstupy jsou tu docela osekané a mnohé prostřihy jsou dělány bez uvedení vystupujícícíh. Co se pochopitelně nesmí opomenout, tak je naprosto neskutečná délka, kdy samotný přenos bez reklam má neuvěřitelných ŠEST HODIN! Vůbec si v dnešní době něco takového nedovedu představit. Jako smekám před dramturgy či produkčními, co to dokázali dát dohromady. Z toho, jak byl přenos laděn, bych řekl, že se točilo různě napřeskáčku, v rámci několika dnů (cenim komparzisty, že to dali...), a pak se to různě sestříhalo. ()