Mike zametá stopy a Gus musí na schůzku s kartelem. Situace mezi Jimmym a Kim se po pohřbu vyhrotí. (Netflix)

jirikzaboj

Soft epizoda s pořádnou porcí ukončení a zodpovězení otázek, na které čekáme už od uvedení první série. Emotivní, přesto krotké a chladné. Velice smutné a zároveň startující éru, která je nám již z dřívějška velice známá. Saul by se možná držel zkrátka a my jej nikdy ani nemuseli poznat, kdyby se právě tento konec nestal. Všechno je ale jen KDYBY a jsem rád, že tento skvost mužů sledovat a těšit se na finální epizody, které budou už jen třešničkou pro ukončení začátku. ()

keoma26

Epizoda napumpovaná emocema, do nichž se fanouškům prolínají navíc i ozvuky vzpomínek na Breaking Bad. Díl, u kterého jsem zase dostal neodbytnou chuť se podívat na obě série znovu a od začátku... anebo spíš zkusit si jednotlivé části obou sérií rozložit a poskládat chronologicky, i když to by možná nakonec dopadlo podobně, jako když se kdysi jeden kritik pokusil lineárně odvyprávět Pulp Fiction... ()

rumbakoule69

Neuvěřitelné. Celý seriál směřuje od 1. série k tomuto momentu, k této epizodě a každý divák věděl přesně, jak to dopadne, ale i tak z tohoto dílu udělal Vince Gilligan naprostý masterpiece a my zjistili, že jediný komický prvek v celém Breaking bad je postava, která používá humor jen jako „coping mechanism“, protože v minulosti přišla o všechny, na kterých jí záleželo. Inu přeměna z Jimmyho na Saula dokončena, teď přijde epilog a návrat Waltera a Jesseho a na něj se nemůžu dočkat. 10/10 ()

ALIENka_

Sice jsem čekala, že po minulým incidentu přijde něco depresivního, ale tohle jsem opravdu ne. Pamatujete, když bylo Better Call Saul o veselým právníkovi, kterej si ze všeho dělal srandu a nic nebral vážně? Jo, já taky ne. Celých šest sérií se těším, až konečně uvidím proměnu Jimmyho v Saula, a teď, když jsem to viděla, se chci vrátit zpátky! Kim je absolutně nemilosrdná, klidně vpálí Howardovo manželce, že ho viděla, jak si dává lajnu. A to všechno bylo, prosím pěkně, na jeho pohřbu! A pak opustí Jimmyho... Já tu ženu miluju, ale tohle bylo pěkně krutý. Chápu, že to asi bylo nutný, ale Jimmy vypadal ještě hůř, než když viděl mrtvýho Howarda. A pak přišel rozhovor Mikea s tátou Nacha... Do prdele, to bylo teprve depresivní. Oba dva ztratili svoje syny a Mike si plně uvědomí, že je na straně kartelu a už není cesty zpět. Ještě musím zmínit romantický posezení u Dona Eladia, kde se odehrát jedinej vtip za tuhle epizodu. Potřebný odlehčení. Hodnocení: ding ding ding ding/10 ()