Camilla Swanson (Allie MacDonald) už ako mladé dievča snívala o tom, že sa raz stane divadelnou herečkou, rovnako ako jej matka Kylie (Minnie Driver), ktorá bola brutálne zavraždená po premiére jej muzikálu na Broadwayi s názvom "The Haunting of the Opera". O niekoľko rokov neskôr, dospievajúca Camilla a jej mladší brat Buddy (Douglas Smith) pracujú v kuchyni na tábore múzických umení, keď narazia na konkurz na nové spracovanie "The Haunting of the Opera". Čo osud nechcel, Camille v ňom pristane hlavná úloha, ktorú preslávila jej zosnulá matka. Skúšky na hru sú v plnom prúde, neznámy maniak však mení divadlo na bitúnok, pričom vraždy sa zdajú byť spojené s Camillinou tragickou minulosťou. Zatiaľ čo zúfalý producent a majiteľ tábora Roger McCall (Meat Loaf) presviedča mladých hercov, že šou musí ísť ďalej, pomaly sa zdá, že v tábore nezostane nikto, kto by sa mohol dostaviť na premiéru. (figliar)

George Stobbart

Moderný hororový muzikál o divadelnom tábore, v ktorom sa začne realizovať zlostný vrah. Vcelku som bol na tento počin zvedavý; už len pre to spojenie slasherového a muzikálového prístupu, no to čoho som sa stal svedkom ma poriadne znechutilo. Na jednej strane otravná, primitívna teen časť s nevydarenými popevkami, ktoré možno potešia deti a infantilných adolescentov a na druhej strane prehnaná, až parodizujúca, krvavo-hororová časť, ktorá pre tie infantilné oči asi vhodná nie je, avšak svojou blbosťou mi vlastne neprišla vhodná pre nikoho. Neviem čo si o tom myslieť; zväčša sa to nedalo ani pozerať ani počúvať a aj na tú 1* sa musím premáhať. ()

rollman1

No, co k tomu říct. Slasher sladěný s muzikálem, kde nechybí ani prvky komedie. Nápad sice dobrý, ale zpracování dementní. Zpívaní zaplňuje 80% filmu, vraždy jsou cca 4, z toho je jen jedna povedenější. Jediné co je na filmu dobrý je maskovaný Kabuki zabiják, který má skvělý hlas, výborné hlášky u mordování a hudební sluch. Vraha odhadnete přesně v 39. minutě(teda aspoň já to tak uhodl, když jsem koukal kolik mi zbývá minut.) Škoda, mohlo to dopadnout líp. Ps. Ke konci je nádherný odkaz na Carrie :)) ()

JFL

Další from-fans-for-fans produkt zaštítěný společností XYZ Films, jejíž zakladatel Todd Brown si prostřednictvím svého dnes nejvlivnějšího webu zaměřeného na „netuctové“ žánrové filmy vychoval cílové publikum, které mu nadšeně zobe z ruky, je bohužel také dalším hřebíčkem do rakve žánrovek. Stejně jako v případě Killers zde máme film, který z okázalé nestereotypnosti a lákavé nápaditosti dělá schéma samo o sobě. Nápad na komediální slasher muzikál z prostředí letního tábora má spoustu potenciálu, ale nakonec vedle dvou dobrých a choreograficky či inscenačně dobře odvedených muzikálových sekvencí dává jen jalové fórky pořád dokola exploatující hrstku předsudků o světě za oponou (chlípný režisér, jemuž musejí být představitelky po vůli, aby dostaly roli, closeted i otevření gayové, nenávist vyznavačů metalu). ()

hladass

Aniž bych věděl, do čeho přesně jdu, pustil jsem si Stage Fright s domněním, že půjde o klasický slasher, proto mě hned úvodní scény, kdy jsem pochopil, že půjde o slasher/muzikál, docela vyděsily... Ale pak jsem si vzpomněl na geniální Repo: Genetická opera! nebo Kanibal! Muzikál a rozhodl se, že přeci jenom dám filmu šanci... Zbytečně... Songy byly více než co jiného nudné a otravné, vrah a jeho motiv odhadnutelný prakticky od začátku filmu, nahota žádná a vražd, i když byly dostatečně krvavé, ale nepříliš nápadité, bylo pomálu... A to je škoda, protože někteří z herců opravdu zpívat umí, prostředí je fajn, takže film rozhodně potenciál měl... Ale k vlastní škodě ho nenaplnil... ()

Bloody13

Slasher muzikál, který z operních zpěváků dělá buzíky a z hereček děvky. Nejlépe dopadli fanoušci metalu, z nich se stali masoví vrazi. Stage Night je další důkaz toho, že horor s muzikálem by se neměl míchat. A teen vyvražďovačka už vůbec ne! Nenápadité songy, málo mordování, žádné kozy. Za to tlustého pana "Karbanátka" je tu dostatek. (30%) ()