Snog Marry Avoid?

všetky plagáty

hellstruck

Zlé jazyky tvrdí, že tento pořad potlačuje individualitu. Ale já si nevšimla, že by na proměnu vybírali vyloženě vyčuhující jedince - opravdu tam jsou lidé, kteří nemají soudnost a dělají ze sebe vyloženě strašidla. Co mě nejvíce překvapuje, je většinou sebevědomí těch přehnaných slečen - zajímalo by mě, kde ho berou. Tenhle pořad je takový způsob, jak ukázat ženám, že můžou být krásné i bez hromady make-upu, silikonu a umělých řas. A přestože je to možná v některých ohledech povrchní, já se vždycky skvěle bavím. ()

Evandulik

Premena preafektovaných kreatúr na ,,natural beauty,, ma najskôr dosť chytila. Pozerala som náhodné časti celé poobedie. Po čase to človeka prestane baviť a má pocit že nechce žiť viac na tomto svete, keď vidí toľko preafektovanosti a ľudí vyzerajúcich ako ružové lízatká. ()

jandula00

Reality show o tom, že tam za oceánem jsou prsa větší, vlasy blonďatější, řasy delší a kůže opálenější. Tedy vlastně...reality show o tom, že tam za oceánem jsou prsa fake, vlasy fake, řasy fake a kůže fake. Jen kdyby se ty holky poučily, pak by to asi i nějaký přínos mělo. Takhle se jen můžeme radovat, že v té naší české kotlině jsou holky stále přirozené krásné. ()