Shadows of Blood

všetky plagáty
Holandsko, 1988

pornogrind

Narazil jsem na tenhle zapomenutej(teď už vím, že právem) kousek s Paulem Naschym. Na ČSFD žádný hodnocení žádnej komentář. Na IMDb 1 komentář a hrozivý hodnocení 3,1/10. Amsterdam terorizují dva vrahové. Jedním z nich je právě Paul Naschy. Vraždí o 106 to se jim musí nechat. Vraždy sice nejsou nijak originální a divácky atraktivní, většinou škrcení, ubodání, jednou vrtačka ale vraždí kdykoliv a kdekoliv. Klidně za světla a na veřejnosti. Příběh je strašně hloupoučkej. Všichni od začátku vědí o koho jde a jak vypadají a přesto si v klídečku můžou kráčet po ulicích protože fízlové jsou naprostý vemena. A nepomůže jim ani výpomoc z interpolu. Zkrátka a dobře jde o nízkorozpočtovou záležitost která nemá s logikou nic společnýho. Divím se, že se k tomu Naschy vůbec propůjčil. Tohle mělo k dobré filmařině hodně daleko. I přesto měl tenhle trash něco do sebe. Líbila se mi třeba scéna kdy jeden z vrahů šel zabít dědulu krmícího holuby. Ten ho zastaví a zeptá se ho. Ty si na mě nepamatuješ? Nakonec vyjde najevo, že i on býval sériovým vrahem. 2hvězdy ()