Michael (James Franco) má všetko, čo si môže želať - milujúceho partnera Bennetta (Zachary Quinto), dobrú prácu v LGBT časopise. Ako aktivista pomáha mladým ľuďom akceptovať ich homosexuálnu orientáciu. Vážne zdravotné problémy ho však postavia pred otázku, čo bude po smrti? Odpoveď na ňu hľadá v kresťanstve a v Biblii. Postupne sa z liberálneho voľnomyšlienkára stáva konzervatívnym kresťanom. Ľudí šokuje svojim blogom, kde vyhlási, že už nie je gay, ale heterosexuál a ostatných homosexuálov nabáda, aby sa, podobne ako on, obrátili k Bohu. (hygienik)

venison

Všeobecně mám ráda filmy na homosexuální téma :-) Tenhle byl každopádně hodně divnej.. Nějak nemůžu pobrat celý příběh.. Příběh o člověku, který ubližuje dvěma lidem, ale nejvíce sám sobě.. Film o hledání a o ztrátě sebe sama.. Herecké výkony i přes skvělé obsazení nakonec díky postavení filmu moc nevyzněly.. ()

hygienik

Spoiler!!! Tento film je iný ako čokoľvek, čo som doteraz videl. Čakal som prokresťanský film.... čosi ako toto rob a toto nerob a basta! Lenže to, čo som dostal bolo neuveriteľné. Ten film je user friendly voči kresťanom, budhistom, gayom, skrátka voči všetkým, ale pritom stále hovorí, toto áno a toto nie. Lenže pozor, sám hrdina je zobrazený veľmi vierohodne v tom, že veci ktorými sa v pondelok striktne riadil, v utorok poruší. A nie raz! Celý čas pochybuje a zmieta sa medzi tým čím je a čím by chcel byť. A to všetko s láskou k všetkým ľudom. Obávam sa, že konzervatívnym kresťanom sa film bude zdať málo ortodoxný, ba až pochybný. ()

Joya.ma.hlad

Tento film se opravdu špatně hodnotí. Každopádně můžu říct, že to není žádný lehký film na oddech a větší zamyšlení nad ním může být dost depresivní. Zobrazuje zajímavý životní příběh, všichni herci působí důvěryhodně, ale člověk si prostě nemůže vypěstovat sympatii k hlavní postavě a to mě nechalo trošku nerozhodnou. ()

dragon'88 odpad!

Film nam cely cas ukazuje cloveka, ktory sa od lasky odvratil a stale len duma nad tym.  Asi nebolo vsetko ok v tej posteli s jeho dvoma fesakmi, ale to sa nedozvieme.  Co sa dozvieme, ze zo svojej novej cesty je opat raz smutny, ak by to niekomu nebolo jasne z predchadzajucich 90 minut. Neskutocna nuda. ()

Mishqo

50% ... Naozaj neviem, čo si o tomto filme myslieť. Vzhľadom na to, že postoj autora k divergencii medzi cirkvou a homosexualitou bol prinajmenšom nečitateľný, nemôžem hodnotiť film, ktorý zobrazuje homosexualitu ako voľbu, ktorej sa dá vyhnúť, pozitívne. Ak chcel len nadhodiť tento údajný rozpor medzi kresťanstvom a homosexualitou, tak dobre, no i tak by to bolo iba povrchné. ()