Jeffrey Dean Morgan hrá hlavnú úlohu Vaughna - krupiéra v kasíne, ktorému šťastie zrovna nepraje. V zúfalej snahe zohnať peniaze na operáciu svojej chorej dcéry sa Vaughn spolčí s kolegom z práce, aby kasíno vykradli. Lúpež sa ale zvrtne a Vaughn i jeho parťák sú nútení uniesť mestský autobus a pokúsiť sa o takmer nemožný útek. Robert De Niro stvárňuje Pápeža, neľútostného a zvráteného majiteľa kasína, ktorý sa nezastaví pred ničím, len aby získal svoje peniaze späť. (TV Markíza)

Ceberus

Tohle je film z roku 2015? Vypadá totiž jako poctivá devadesátková akce, inspirovaná samozřejmě Nebezpečnou rychlostí. Kvalitní herecké výkony typecastovaných herců a jak už jsem říkal, poctivá akce i bez nutnosti oslňovat vizuálními efekty. Konec možná trochu moc nasládlý, ale to už je holt Amerika. ()

kaylin

Já jsem čekal, že to bude hodně blbé, ale ono to vůbec tak blbé není. Tohle je docela fungující film, který dovede i v některých chvílích překvapit. Gina Carano je trestuhodně nevyužita, protože ta by měla rozkopávat prdele, ale jinak všichni hlavní herci odvedli svoje party a líbí se mi, že se De Niro nebojí těch levnějších věcí, které prostě nedopadnou jinak než jako béčko. Ale dobré béčko. ()

TheDon

Tak tohle opravdu ne. Začínám si zvykat na to, že přímá úměra De Niro = dobrej film už dávno přestala mít nějakou váhu. Pár vykradenejch filmů, aby se z toho splácal jeden. Všichni mají rakovinu, každej se snaží někoho zachránit a do toho se tu objeví hodnej zloděj, hodná soucítící policajtka a všechny svý zásady porušující parchant. Konec celýho příběhu je jasnej už od půlky filmu a vy pak máte pocit, že je celej tenhle linkovej bas jen ztráta času. Což opravdu je. 30% P.s.: zapomeňte na to, že by ho z toho vrtulníku nedrbl....one shot, one kill.... ()

stuntmanMIKE

Som tak na pomedzi medzi 3 a 4... Povedzme si uprimne, ze o nejakej originalite sa tu velmi bavit neda. Herecky vykon mojej oblubenkyne Dziiiny je tragicky, ale jej to odpustim lebo som z nej natvrdo. Co ma bavilo je drsnost filmu....to ja vzdy rad, ked sa nesereme s ratingom. V konecnom dosledku je to prijemny filmik na sobotne popoludnie a jedno pozretie. Rozhodol som sa nebyt moc kverulantsky a hrabat sa v nedomyslenych picovinkach, ktore mi inak vadia. Celkom mi to sadlo a ked to porovnam s akcnymi filmami B kategorie dnesnej doby, tak som spokojny. Chcel som dat tie tri aj som ich povodne dal, ale sere na to pes. Je to fajn... ()

Acrobat

Nie je Mann ako Mann. Tento ešte nedospel do kategórie, kde by ste museli vymeniť prepotené tričko a spodky od príbehu osudovosti a akcie. Variácia Nebezpečnej rýchlosti bez debaty, iba s obmenenými motívmi. Twist dobrý, mňa dostali, ale nie som zas tak inteligentný ako tu ostatní. AKo však vedeli že tamten utečie to neviem. Na konci sa topí viac lapsusov v logike, a počas celého filmu vám napadne pocit, že film sponzorovala Liga proti rakovine. Na pomerne malej stopáži sa neutiahnu citové veci umierajúcich ľudí, na pokánie nie je čas. Morgan dobrý, dcérku si zaslúži, ale žeby bolo toto k tomu treba. To nie. FIlm s Mannom mu doprial šťastie ale život a skutočný Mann by bol k nemu krutý ale spravodlivý. Som si takmer istý. (videné 15.04.2018, Dajto archív) ()

• Číslo autobusu na jeho střeše stále cestuje. Jednou je vpředu, pak je vpředu a zároveň uprostřed atd. Navíc se mění i typ autobusu, což se dá poznat podle vzduchotechniky na střeše (hrb ve středové části střechy). (Endrju)